Birçok sebepten dolayı insanlar bazen yer değişiklikleri yapabilmektedirler. Bu yer değişiklikleri bazen şehir içinde olurken bazen şehir dışında olabilmektedir. Herhangi bir yer değişikliği olduğu zaman ev veya işyeri gibi yerlerde bulunan eşyaların da taşınması gerekebilmektedir. Bu eşyaları taşınırken korunaklı ve doğru bir şekilde taşınmaz ise eşyalarınız zarar görebilir maddi ve manevi anlamda canınız sıkılabilir.

Tüm bu nedenlerden dolayı ortaya taşıma şirketleri çıkmıştır. Ataşehir evden eve nakliyat olarak bizlerde eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınacağı bir firma olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Hem şehir içi hem şehir dışı evden eve eşyaların taşınması konusunda sunmuş olduğumuz ayrıcalıklar müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızın taşınmış olmasının güzel hissini sizlere yaşatmak için her gün yenilikler gerçekleştirmekteyiz.

Eşya Taşımacılığında Nelere Dikkat Etmeli

İnsanlar bir yerden başka bir yere  taşıma işlemleri gerçekleştirirken en çok eşyaların zarar görmesinden endişe etmektedirler.  Eşyaların zarar görmesi taşıma işlemi sırasında yapılacak hatalardan kaynaklı olabileceği gibi yolda gerçekleşecek kazalardan dolayı da olabilmektedir. Bu sebeple eşyaların taşınması sırasında muhakkak anlaşmış olduğunuz firma ile sigortalı taşımacılık sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir.

Firmamız Sigortalı taşımacılık sözleşmesini müşteriler ile imzalayarak herhangi bir sorunda eşyaların görmüş olduğu bütün zararı üzerine almaktadır. Böylelikle eşyalar taşınırken kırılacak mı dökülecek mi kaza sırasında hepsini zarar mı görecek  gibi herhangi bir endişe taşımadan rahat bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ataşehir evden eve nakliyat ile taşımacılık işlemleri gerçekleştirilirken gönlünüz ve kafanız oldukça rahat olmaktadır. Sizler bize taşıma işlemini verirseniz bizler ise bu işlemi Hızlı, güvenilir ve herhangi bir zarar görmeden gerçekleştiririz.

Taşımacılık Fiyatları

Ataşehir evden eve nakliyat olarak fiyatlarda uygunluk garantisi vermekteyiz. Eşya taşımacılığında bazı faktörler fiyatlara etki etmektedir. Peki taşımacılık sırasında fiyatları etki eden faktörler nelerdir şu şekilde sıralayalım;

 • Eşyanın taşınacağı mesafe fiyatlara etki eden en önemli etkendir.
 • Eşya miktarı yine taşımacılıkta önemli olan etkenlerden bir diğeridir.
 • Evinizin bulunmuş olduğu kat ve taşınılacak olan kat fiyatlara etki etmektedir.
 • Anahtar teslim taşımacılık veya normal taşımacılık hizmetlerinden herhangi birini tercih ettiğinizde fiyatlandırmalar buna göre gerçekleştirilmektedir.
 • Parselli taşımacılık veya tek araç kullanımı taşımacılıklar da fiyatlar da etkili olan ayrıntı vardır

Parselli Taşımacılık Nedir?

Eşya taşımacılığında bir şehirden başka bir şehre taşımacılık işlemi gerçekleştiriliyorsanız mesafe uzunluğu  karşımıza parselli taşımacılığı çıkabilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı taşıyacağınız mesafe eğer uzun bir mesafe ise sizlere parselli taşımacılık önerisinde bulunabilmekteyiz. Parselli taşımacılık aynı güzergâh üzerinde iki farklı evin tek bir arabada taşınması anlamına gelmektedir. Firmamız bu konuda yapmış olduğu düzenlemeler ile eşyaların tek bir güzergâhta aynı arabada taşınmasını sağlarken sizlere yarı yarıya bir fiyat indirimi olanağı da sunmaktadır. Burada tercih tamamen müşteriye göre değişmektedir.

Anahtar Teslim Taşımacılık

Taşımacılık hizmetlerinde sunmuş olduğumuz diğer bir ayrıntı ise anahtar teslim taşımacılık. Anahtar teslimi taşımacılık sizlerin evdeki herhangi bir eşyayı toplamadan yapmış olduğunuz taşımacılık işlemleridir. Yani firmamız anahtar teslim olarak eşyalarınızı paketleyip yeni bulunduğunuz eve yerleştirir. Yapılan bu işlemde ise fiyatlar normal taşımacılığa göre farklı olmaktadır. Bazı durumlarda acil taşıma işlemleri gerektiği için insanlar taşınmak istedikleri yere  geçerken bizler hızlı bir şekilde ev eşyalarını toparlayıp taşındıkları yere yerleştirme konusunda hizmet vermekteyiz. Burada da yine tercih müşterilerin kendisine kalmıştır.

Çalışma Prensibimiz 

Ataşehir evden eve nakliyat olarak vermiş olduğumuz hizmetler de bir önceliğimiz müşterinin memnuniyetini kazanmaktır. Eşyalarınızın sizin için manevi önemini ne kadar çok olduğunu bilmekteyiz. Maddi olarak da önem verilmesi gereken eşyaların ayırımını yapabilmekteyiz. Çalışan ekip arkadaşlarımız her ne şartta olursa olsun bütün eşyalarınızın tek bir zarar görmeden taşınması için korunaklı ve özenli bir hizmet vermektedir.

Her bir ürünün patpat adı verilen paketleme yöntemleri ile veya diğer paketleme yöntemleri ile tamamen korumalı bir şekilde kapatılması ve taşınması konusunda özen göstermekteyiz. Tesisat işlemi gerektiren eşyalarınızın sökülmesi ve takılması konusunda, montaj demontaj gereken ürünlerin montaj ve demontajının yapılmasın da sizlere ayrıntılı, profesyonel bir hizmet garantisini vermekteyiz. Herhangi bir eşya taşımacılığı işleminiz olduğu zaman firmamız ile iletişime geçerek randevu alıp bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Ataşehir Hizmet Bölgeleri

 

 1. Aşıkveysel Mahallesi
 2. Atatürk Mahallesi
 3. Barbaros Mahallesi
 4. Esatpaşa Mahallesi
 5. Ferhatpaşa Mahallesi
 6. Fetih Mahallesi
 7. İçerenköy Mahallesi
 8. İnönüMahallesi
 9. Kayışdağı Mahallesi
 10. Küçükbakkalköy Mahallesi
 11. Mevlana Mahallesi
 12. Mimarsinan Mahallesi
 13. Mustafa Kemal Mahallesi
 14. Örnek Mahallesi
 15. Yeniçamlıca Mahallesi
 16. Yenişehir Mahallesi
 17. Yenisahra Mahallesi