İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı evlerini değiştirmek ve taşınmak isteyebilirler. Aslında hiç kimse sadece istediği için evinden taşınmaz. Taşınma işlerinin arkasında genellikle mecburi nedenler yatmaktadır.

Bu yüzden de taşınmak pek çok kişi açısından kâbus olarak nitelendirilmektedir. Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi,  taşıyacak kişilerin bulunması derken, taşınmak zorunda olan insanlar birbiri içine geçmiş bir süreçle karşı karşıya kalmaktadır. Büyük şehirlerin sürekli olarak göç alması ve kalabalıklaşması ev taşınma oranlarının da yükselmesine sebep olmuştur. Bu durum da ortaya evden eve nakliyat firmalarının çıkmasına neden olmuştur.

Firmamız da Avcılar evden eve nakliyat alanında faaliyet göstermektedir. Eğer sizde Avcılar’da yaşıyorsanız ve başka bir eve taşınmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile taşınmanız gereken her anda sizinleyiz.

Sunulan Hizmetler

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar genellikle birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Ancak bu hizmetler birbirinden ayrı olarak da verilebilmektedir. Avcılar evden eve nakliyat yapan firmamız, müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 • Taşınamayacak kadar büyük olan eşyaların, taşınabilir boyutlara getirilmesi firmamızın sunmuş olduğu işlemlerden biridir. Bu söküm sırasında eşya parçaları numaralandırılmakta ve gidilecek yerde istenilirse yeniden monte edilmektedir.
 • Başta beyaz eşyalar olmak üzere zarar görme ihtimali bulunan hassas eşyaların özenli bir şekilde paketlenmesi de firmamız tarafından sunulan bir diğer hizmettir.
 • Taşıma hizmeti firmamızın esas faaliyet alanıdır. Paketlenen eşyalarınız, evinizden asansör yardımı ile tahliye edilerek yeni adresinize sevk edilmektedir.
 • Firmamızın bir diğer hizmeti ise eşya depolamadır. Taşınırken yanınızda götüremediğiniz ancak tamamen de atmak istemediğiniz eşyalarımız depolarımızda güven ile saklanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Firmamız, Avcılar evden eve nakliyat hizmetleri sırasında asansör kullanmaktadır. Asansörlü nakliyat işlemi hem taşıma maliyetinin düşük olmasına, hem de taşıma işleminin kısa süre içerisinde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Asansör olmadığı durumlarda aynı evi taşımak için en az 10 kişiye taşıma ücreti ödenmesi gerekmektedir. Bu durum da taşıma işinde maliyetlerin artmasına neden olmaktadır. Firmamızın deneyimli personelleri taşınma işleminden önce evinize gelerek durum analizi yapmaktadır. Daha sonra taşıma için uygun olan bir odada evin bütün eşyaları toplanmaktadır.

Bu toplanma işlemi sırasında sökülmesi gereken eşyalar sökülmekte; paketlenmesi gereken eşyalar ise özenle paketlenmektedir. Sonrasında ise asansör taşıma adresine gelerek eşyaların tahliye edilmesini sağlamaktadır. Asansör yardımı ile indirilen eşyalar, taşıma esnasında zarar görmeyecekleri şekilde kamyona istiflenmektedir.

 

Sigortalı Nakliyat

Ne kadar tedbir alınırsa alınsın kazaların yaşanması bazen kaçınılmaz hale gelmektedir. Bu gibi beklenmeyen durumlarda eşyalarınızın başına gelen zararın telafi edilmesi için firmamız tarafından sigorta işlemi yapılmaktadır.

Ekiplerimizin evinize geldiği andan başlamak suretiyle, taşınacağınız adrese son eşyanın teslim edilmesi anına kadar tüm eşyalarınızın güvenliği firmamızın güvencesi altındadır ve oluşabilecek herhangi bir sorundan da firmamız sorumludur. Bu hizmet, Avcılar evden eve nakliyat fiyatlarının bir miktar artmasına neden olsa da, eşyaların görebilecekleri zararlar düşünüldüğünde bu miktarın göze gelmeyeceği sonucuna varılmaktadır.

Firmamız anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri aracılığı ile bu hizmeti müşterilerimiz için oldukça uygun fiyatlar ile temin etmektedir. Firmamızın sigorta işlemi nedeniyle elde etmiş olduğu bir kâr bulunmamaktadır. Bu hizmetteki amacımız, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve yaşayabilecekleri mağduriyetlerin önüne geçebilmektedir. Ancak yine de dileyen müşterilerimiz için sigortasız taşıma hizmeti de sağlamaktayız.

Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları, sürekli olarak değişkenlik göstermektedir ve pek çok farklı unsurun da etkisi ile belirlenmektedir. Bu unsurlardan ilki, taşınılacak yerin mesafesidir. Avcılar evden eve nakliyat yaparken, farklı bir semte mi, farklı bir şehre mi gidileceği konusu fiyatın belirlenmesinde en önemli etkendir.

Evden eve nakliyat işinde mesafe uzadıkça kilometre başına düşen fiyat düşmektedir. Yani uzun mesafeli taşımalar, kısa mesafeli taşımalara oranla daha uygun fiyatlara tekabül etmektedir. Bir diğer fiyat belirleyeni ise taşınacak olan eşyaların maiyetidir.

Taşınma işleminden önce firmamızın eksperleri evinize gelerek eşyalarınızı incelemektedir. Ayrıca siz de bu konuda tahmini bir fiyat alabilmek için firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Fiyat teklifi almak ücretsizdir. Firmamız fiyat konusunda müşterilerine en uygun seviyelerden hizmet sunmayı ve onların bütçelerini korumayı hedeflemektedir.

 

 

Avcılar Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Ambarlı Mahallesi
 2. Cihangir Mahallesi
 3. Denizköşkler Mahallesi
 4. Firuzköy Mahallesi
 5. Gümüşpala Mahallesi
 6. Merkez Mahallesi
 7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
 8. Tahtakale Mahallesi
 9. Üniversite Mahallesi
 10. Yeşilkent Mahallesi