Ev ya da iş yerleri birçok farklı sebebe bağlı olarak ikamet adres değişikliğinin yapıldığı yerlerdir. Bazen son derece yakın mesafelere ya da şehir içi olabilirken bazen ise bu durum şehir dışı olarak gerçekleşebilmektedir. Özel sebepler, iş değişikliği  ve daha birçok nedene bağlı olarak karşılaşılan taşınma ise son derece zorlu bir süreci de beraberinde getirmektedir. Bu zorlu süreçte taşınma yükünüzü üstünüzden alan evden eve nakliyat firmamız zamandan da tasarruf etmenize destek oluyor.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Bağcılar evden eve nakliyat hizmet arayışınızda sizlere destek sunmakta olan firmamız uzman ve deneyimli ekibimiz ile sunuyoruz. Evden eve nakliyat olarak ifade edilse de iş yeri nakliye işlemlerinde de hizmet sunulmaktadır.

Evden eve nakliyat taşınmaya konu olan eşyanın bir yerden diğer yere belli kriterlere dikkat edilerek taşınma işlemi olarak ifade edilir. Şehir içi olmak ile beraber şehir dışına gerçekleşecek olan nakliye işlemlerinin yapılabildiği evden eve nakliyatlarda uzman ve deneyimli kişilerin iş görmesi son derece önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Evden eve nakliye işlemleri ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların bir yerden başka yere nakledilmesinde uzman ekipten yararlanma olarak ifade edilebilir. Evden eve nakliyat işlemi için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Bu işlem sonrasında eşya nakli ile ilgili olarak görevli ekip ile yapılan görüşme sonrasında eşyanın sevk edileceği tarihte işlemlere başlar.

Tüm ev ya da iş yeri eşyası dikkatle paketlenerek araçlara sevk edilir. Sevk edilen eşyalar sonrasında ise yeni ikame adresinize aynı özen ile yerleştirilir. Yapılacak olan işlemler ve nakliye hizmetinin tamamlanması sonrasında eşyayı teslim aldığınıza dair yapacağınız onay ile tamamlanır.

Bağcılar evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için firmamızdan deste alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile tüm işlemler titizlik ile gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliyat hizmeti ev ve iş yerlerinin farklı adrese naklinin yapılması için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Gerçekleştirilecek olan nakliye işlemi için uzman ekip taşınmaya konu olan eşyanın tespiti için ikame adresinize ulaşım sağlar.

Söz konusu eşyanın yanı sıra binanın asansörlü taşımacılığa uygun olup olmaması, kat sayısı, yeni ikame adresi ve buradaki bina durumu gibi detaylara dikkat edilerek fiyatlandırma yapılır. Ek hizmet taleplerinizde bu fiyatlandırmaya eklenerek hizmet sözleşmesi hayata geçer.

Hizmet sözleşmesi içinde alınacak olan hizmetler ve bedeller aktarılmaktadır. Bunun yanı sıra hizmetin alınacağı tarih de belirlenir. Evden eve nakliye hizmetinin alınması için belirlenen tarihte nakliye firması ekibi taşınmaya konu olan eşyanın bulunduğu adrese gelerek paketleme ve araçlara sevk işlemini yaparak yeni ikame adresine ulaşan eşyalar ile gene aynı özenilen adrese taşınırken aynı zamanda montaj işlemleri de gerçekleştirilir. Teslim aldığınıza ve hizmetin tamamını edindiğinize dair onay vermeniz durumunda hizmet de sona erer.

Bağcılar evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili özenli işlem yapmakta olan firmamız uzman ekibimiz ile sizlere destek oluyoruz.

Evden Eve Nakliyat Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliyat firması ile çalışmanın avantajları şu şekildedir:

 • Nakliye hizmetinde eşyalarını kısa sürede uzman ve deneyimli ekip ile toplanır. Bu işlem ise zamandan tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda zahmetsiz bir nakliye işlemi sunar.
 • Nakliye hizmetlerinde kapalı kasa araçlar ile sevk yapılarak olası zararın önüne geçilir.
 •  Asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyaların daha kısa sürede ve herhangi bir zarar görmeden araca nakledilmesi gerçekleşir.
 •  Eşyaların evden eve nakliye firması ile sevk edilmesinde nakliye sigortasından yararlanılır. Olası kaza, hasar, zarar ya da ziyan durumunda eşyalarınızın bedelini de geri alma imkânınız bulunur.

Bağcılar evden eve nakliyat hizmeti alarak sunulan bu avantajları elde etmek için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmet Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bağcılar evden eve nakliyat hizmetinin alımında konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten yararlanmanız avantajları da edinmenizi sağlar. Bu aşamada uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet sunan firmamız ile irtibatta geçerek başvurunuz da gerçekleştirebilirsiniz. Uzman ekibimiz eşyalarınızı özen ile paketlemenin yanı sıra kapalı kasa araç ile de sevki gerçekleştirilmektedir. Nakliye sigortası kapsamında gönderimi yapılacak olan işlemleri elde etmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Bağcılar Mahallesi Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Bağlar Mahallesi
 2. Barbaros Mahallesi
 3. Çınar Mahallesi
 4. Demirkapı Mahallesi
 5. Evren Mahallesi
 6. Fatih Mahallesi
 7. Fevzi Çakmak Mahallesi
 8. Göztepe Mahallesi
 9. Güneşli Mahallesi
 10. Hürriyet Mahallesi
 11. İnönü Mahallesi
 12. Kâzım Karabekir Mahallesi
 13. Kemalpaşa Mahallesi
 14. Kirazlı Mahallesi
 15. Mahmutbey Mahallesi
 16. Merkez Mahallesi
 17. Sancaktepe Mahallesi
 18. Yavuzselim Mahallesi
 19. Yenigün Mahallesi
 20. Yenimahalle Mahallesi
 21. Yıldıztepe Mahallesi
 22. Yüzyıl Mahallesi