Günümüzde herkesin evinde çok sayıda eşya bulunmaktadır. Bu eşyalar taşınma durumunda işlerimizi biraz zorlaştırabilir. Kendi başımıza tüm bu eşyalarla birlikte taşınmak oldukça zordur. Hele ki şehirden şehre taşınma gibi bir durum söz konusu ise hiçbir destek almadan taşınmak neredeyse imkânsızdır. Böyle durumlarda hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir hizmet mevcuttur.

Evden eve nakliyat hizmeti, taşınma durumunu sizin için çok daha kolay bir hale getiriyor. Anlaştığınız firma evinize gelip eşyalarınızı paketliyor ve araca yükleyip yeni evinize taşıyor. Evden eve nakliyatın profesyonel firmalar tarafından yapılması oldukça önemlidir. Bakırköy Evden Eve Nakliyat, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır. Evden ev nakliyat işini oldukça ciddiye alıyor ve sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat, taşınma işini kolay hale getiren bir hizmettir. En basit tanımla eşyaları bir evden alıp başka bir eve taşımaktadır. Profesyonel firmalar tarafından yapılan evden eve nakliyat, oldukça önemli bir hizmettir.

Nakliyatı gerçekleştirecek olan firma size evinizde kaç oda bulunduğunu sorarak bir tahminde bulunur ve buna göre taşıma yapacak aracı ve taşımada bulunacak eleman sayısını belirler. Anlaştığınız firma evinize planladığınız tarihte gelir ve eşyalarınızı paketleyip araca yerleştirir.

Daha sonra araç yeni eve doğru yola çıkar ve eve varıldığında eşyalar ev sahibinin istediği yere yerleştirilir ve gerekli eşyaların kurulumu yapılır. Bakırköy Evden Eve Nakliyat, güler yüzlü hizmeti ve uzman kadrosuyla her zaman yanınızdadır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliyatın gerçekleşmesi için öncelikle bir firmayla anlaşmalı ve bir taşınma tarihi belirlemelisiniz. Firma, belirlediğiniz tarihte eşyalarınızı taşımak için taşıma aracıyla beraber evinize gelecektir.

Öncelikle sökülmesi gereken eşyaları sökecek ve daha sonra bütün eşyalarınızı paketleyecektir. Bu durumda önceden birkaç eşyayı paketlemeniz daha az ödeme yapmanızı sağlayacaktır. Firma eşyaların paketlemesini yaptıktan sonra bina asansörünün yardımıyla eşyaları taşıma aracına yükleyecektir.

Binanızda asansör imkânı yoksa firmanın sizden talep edeceği fiyat artabilir. Daha sonra eşyalarınız araç yardımıyla yeni evinize götürülecek ve eşyalar istediğiniz yere yerleştirilecektir. Bakırköy Evden Eve Nakliyat, taşınma durumlarında en büyük yardımcınızdır ve size en iyi hizmeti vermek için hazırdır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Olmalıdır?

Evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Öncelikle profesyonel bir firma ile anlaşmanız sizin için her zaman daha iyi olacaktır. Anlaştığınız firma ile taşınma günü ve saatini planlamalısınız ve her iki taraf da bu plana sadık olmalıdır. Taşıma günü geldiğinde eşyalarınızın bir kısmını paketlemiş olmak daha az ücret ödemenizi sağlayacaktır. Firma anlaştığınız gün ve saatte eşyalarınızı paketlemek için evinize gelecektir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta firma ile her konuda daha önceden anlaşmış olmanızdır. Taşıma esnasında ise firmanın dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Firma, eşyalarınıza zarar vermemek için doğru paketleme yapmalı ve eşyaları dikkatli taşımalıdır. Bakırköy Evden Eve Nakliyat profesyonel bir firma olup bu bahsedilen noktaların hepsine dikkat ederek nakliye işlemini yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Taşınma durumunu birçok insan için daha kolay hale getiren evden eve nakliyat son dönemde çoğu insan tarafından kullanılmaktadır. Bu hizmetin çok sayıda avantajı bulunmaktadır ve onlardan birkaçı da şöyle sıralanabilir:

 • Eşyalarınızın taşıyacak uygun büyüklükte bir araç bulmak zorunda kalmazsınız.
 • Eşyalarınızın evinize yerleştirileceği için düzeninizi kolay bir şekilde kurarsınız.
 • Evinizde oldukça ağır eşyalar bulunuyor olabilir ve bunları tek başınıza taşımak sizin için çok zordur. Profesyonel firmalar bu eşyalarınızı en uygun şekilde araca taşıyacaktır.
 • Eşyalarınızın en uygun paketleme şekliyle paketlenecek ve taşınırken zarar görmeyecektir.

Nakliye Hizmeti Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle firmanızla iletişim kurabilmeniz gerekmektedir. Taşıma yapılmadan önce firmanızla en ufak detayına kadar her şeyi konuşmalı ve anlaşmalısınız. Çalışacağınız firmanın profesyonel bir firma olması kaliteli hizmet sunması anlamına gelir ve bu da eşyalarınızın zarar görmeden en iyi şekilde taşınmasını sağlar. Bakırköy Evden Eve Nakliyat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan bir şirkettir. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız eşyalarınızı titizlikle taşımakta ve yerleştirmektedir.

 

Bakırköy Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Ataköy 1. kısım Mahallesi
 2. Ataköy 2-5-6. kısım Mahallesi
 3. Ataköy 3-4-11. kısım Mahallesi
 4. Ataköy 7-8-9-10. kısım Mahallesi
 5. Basınköy Mahallesi
 6. Cevizlik Mahallesi
 7. Kartaltepe Mahallesi
 8. Osmaniye Mahallesi
 9. Sakızağacı Mahallesi
 10. Şenlikköy Mahallesi
 11. Yenimahalle Mahallesi
 12. Yeşilköy Mahallesi
 13. Yeşilyurt Mahallesi
 14. Zeytinlik Mahallesi
 15. Zuhuratbaba Mahallesi