Ev ya da iş yeri taşınma işlemi birçok farklı nedene bağlı olarak kişilerin karşılaştıkları bir durumdur. Başakşehir evden eve nakliyat hizmetini şehir içi ya da şehir dışı olarak evden eve nakliye firmamızdan temin edebilirsiniz. Gerçekleştirilecek olan tüm hizmetlerimizde konusunda uzman olan ekibimiz tarafından itina ile sunulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Söz konusu eşyanın bir yerden başka yere nakil edilmesinde sunulan hizmete evden eve nakliyat hizmeti adı verilmektedir. Her ne kadar evden eve ibaresi ile ifade edilmekte olsa da ev ve işyeri eşyanın taşınma konusuna sahip olan hizmet taşına yükünüzü üstünüzden alır.

Tüm eşyanın paketlenmesi, kolilenmesinin yanı sıra mobilya ve benzeri eşyalarında söküm ve montajı da nakliye hizmetinde kapsamında bulunmaktadır. Zamandan tasarruf etmenizi sağlarken ayrıca tüm eşya yükünüzü üstünüzden alarak kolay ve zahmetsiz bir taşınmayı edinmenizi sağlamaktadır. Başakşehir evden eve nakliyat hizmet detayları için firmamız ile irtibatta geçerek detaylı tüm bilgileri müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat olmak ile beraber iş yerinin nakliye işlemlerini de gerçekleştiren ekibimiz uzman ve deneyimli kadro ile kaliteli hizmeti sizlere ulaştırır. Kapalı kasa araçlar ile yapılan hizmet içeriklerinde kaliteli koli ve paket ürünlerine yer açılarak eşyanızın sevk sırasında zarar görmesinin önüne geçilir.

Daha hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmetinden yararlanmanızı da sağlamak adına asansörlü taşımacılık da sizlere sunulur. Konusunda uzman olmayan ekip tarafından sunulan hizmetler aynı zamanda nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır. İstanbul kentimizin ilçesi olan Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili hizmet sunan firmamız uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel destek sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliye işlemlerinde hizmet almak için öncelikle başvuru yapmanız gerekir. Başvuru işleminiz sonrasında konusunda uzman olan ekip taşınmaya konu olan eşya ve bina durumunu inceleyerek fiyat vermek için adresinize ulaşım sağlar.

Eski ikame ve yeni ikame bilgilerinin yanı sıra talep edilen ek hizmetler ile beraber nakliye hizmet bedeli belirlenir. Onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi taraflar arasında imzalanarak sözleşmede belirlenen gün ve saatte nakliye hizmeti sunulur. Nakliye hizmetinde uzman ve deneyimli ekip tüm eşyanın toplanması ve paketlenmesine yer vererek sonrasında kapalı kasa araçlara sevk eder.

Yeni ikame adresine ulaşım sağlayan kapalı kasa araçtan aynı itina ile taşınan eşyalarınız yerleştirilerek tarafınıza teslim edilir. Hizmetin alındığına dair onay vermeniz sonrasında işlem tamamlanır. Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili olarak firmamızdan destek alabilirsiniz. Kaliteli ve profesyonel hizmet ile yeni ikame adresinize kısa sürede taşınmanız mümkün olur.

 

Evden Eve Nakliyat Avantajları Nelerdir?

 • Evden eve nakliye hizmetini alarak güvenli bir taşınma gerçekleştirmeniz mümkün olur.
 • Evden eve nakliye hizmeti ile zamanda tasarruf yaparak kısa süre içinde yeni ikame adresinize yerleşme şansına sahip olursunuz
 • Herhangi bir zahmet ya da yorgunluk yaşamadan yeni adresinize eşyalarınızın taşınması sağlanır.
 •  Evden eve nakliye ile sigorta kapsamında taşınan eşyalarınıza oluşabilecek olan zarar tanzim edilir.
 • Kapalı kasa araçlar ve deneyimli ekip ile eşyalarınız taşınır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alınırken Nelere Dikkat Etmeli?

Evden eve nakliye hizmet alımı ile sunulan tüm avantajlara sahip olabilmek için bazı detaylara dikkat ederek buna göre hizmet talebinde bulunmanız gerekir. Evden eve nakliye işlemlerini gerçekleştirecek olan ekibin konusunda uzman ve deneyimli olması gerekir.

Evden eve nakliye hizmetinin gerçekleştirilmesinde gerekli olan koli, paket, bant, balonlu naylon gibi tüm koruyucu malzemelerin kullanılıyor olması lazımdır. Gerekli hizmetin sunulmasında asansörlü nakliye işlemine yer verilip verilmediğine önem verilmelidir.

Sevk edilecek olan eşyaların kapalı kasa araçlar ile taşınmasına önem verilmelidir. Hizmet sözleşmesinde alınacak olan tüm hizmetlerin varlığı ve bu hizmetlerin fiyatlandırılmasına dikkat edilmelidir. Hizmet sözleşmesinde hizmet tarih ve saatinin belirtilmesine dikkat edilmelidir. Nakliye sigortasının firma tarafından sunulup sunulmadığına ve evden eve nakliye firmasının deneyimli olmasına ve daha önceki referanslarına ilişkin bilgiler önceden alınmalıdır.

Alanında Uzman Nakliyat firması

Başakşehir evden eve nakliyat hizmet alımı için konusunda uzman olan ve deneyimli ekip ile sizlere en kaliteli hizmeti kısa sürede sunan firmamızdan destek alabilirsiniz. Evden eve nakliyat ile ilgili işlemler için öncelikle firmamız müşteri temsilcimiz ile görüşerek başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvurunuz sonrasında ekibimiz kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

 

 

Başakşehir Hizmet Bölgeleri 

 1. Altınşehir, Başakşehir
 2. Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi
 3. Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi
 4. Başak Mahallesi
 5. Başakşehir Mahallesi
 6. Güvercintepe Mahallesi
 7. Kayabaşı Mahallesi
 8. Şahintepe Mahallesi
 9. Ziya Gökalp Mahallesi