Evden eve nakliyat hizmeti, son dönemde pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen hizmetlerin arasında yer almaktadır. Ev taşıma işinin zorlukları, bu durum ile karşı karşıya kalmış kişiler tarafından bilindiğinden dolayı, sağladığı kolaylıklar nedeni ile bu iş artık evden eve taşıma firmaları tarafından yapılmaktadır. Beşiktaş evden eve nakliyat alanında uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamız, Beşiktaş’tan aldığı eşyalarınızı Türkiye’nin her bölgesine taşımaktadır.

Ev taşıma işlerinizin yükünü sırtlanmış olan firmamız sayesinde siz yalnızca çantanızı alarak yeni evinize geçecek ve rahatınıza bakacaksınız. Firmamız, talep edildiği takdirde, en başından en sonuna kadar süreç içerisinde gerekli olabilecek her türlü hizmeti sunmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu tüm bu hizmetler sizlere bir telefon kadar yakın. İrtibat numaralarımız üzerinden günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatın Aşamaları

Evden eve taşınma işlemi ve nakliyat süreci, birden fazla işin iç içe geçmiş olduğu çok boyutlu bir süreçtir. Bu süreci başarı ile yönetme konusunda deneyimli olan Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız tarafından yürütülen faaliyetleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • İlk olarak uzmanlarımız evinize gelerek eşyalarınızın miktarını tespit etmekte ve buna göre fiyat belirlemektedir. Elbette gidilecek mesafe de fiyatlar üzerinde etkilidir. Fiyatın kabul edilmesi halinde diğer aşamalara geçilmektedir.
 • Duruma göre taşınmadan bir gün önce ya da aynı gün sabah deneyimli ekibimiz evinize gelerek sökülmesi gereken eşyaları parçalarına ayırmakta ve hassas olan eşyalarınızı da özenle paketlemektedir.
 • Bir sonraki aşamada taşıma kamyonumuz ve asansörümüz evinizin önüne gelerek eşyaların evden tahliye edilmesini ve gideceği yere nakledilmesini sağlamaktadır.
 • Son olarak gidilen yerde eşyalar odalara göre dağıtılarak boşaltılmakta ve sökülmüş olan eşyalar yeniden monte edilmektedir.

İyi Bir Nakliyat Firmasının Özellikleri

Müşteriler açısından evden eve nakliyat yapan firmalarda en çok dikkat edilen şey fiyat olsa da, bu doğru bir yaklaşım değildir. Örneğin yalnızca ucuz olduğu için eşyalara sigorta yapmadan taşıyan bir firma, eşyaların başına gelebilecek kazalarda bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Ve maddi zarar yaşanmasına neden olacaktır.

Bu yüzden de önce firmamın hizmetleri tetkik edilmeli, sonra da bu hizmetleri veren firmalar içinden en iyi olanı seçilmelidir. Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız, müşterilerinin sıkıntısız bir taşınma deneyimi yaşayabilmeleri ve bu sıkıntılı süreci en kolay şekilde atlatabilmeleri için azami özen göstermektedir.

İyi bir evden eve nakliyat firması, kesinlikle taşıdığı eşyalar için sigorta yaptırmalıdır. Bu eşyaların güvenliği açısından oldukça önemlidir. Ayrıca personelinin deneyimli olmasına ve asansörlü hizmet sağlamasına da dikkat etmek gerekmektedir.

 

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sektörde faaliyet gösteren firmaların sayısının çokluğu, bu alanda sabit bir fiyat tarifesinin önüne geçmektedir. Ayrıca yapılacak işin niteliği de fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Örneğin eşyalarının sökülmesini ve sarılmasını istemeyen, yalnızca aktarma işleminin yapılmasını talep eden bir müşteri ile başından sonuna kadar tüm hizmetleri talep eden müşterinin aynı fiyat tarifesinden hizmet alamayacağı kesindir.

Nakliye işleminin yapılacağı mesafenin uzaklığı da büyük bir etkendir. Beşiktaş evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız, sunmuş olduğu hizmetlerin müşterilerinin bütçesine uygun olması için özen göstermektedir. Ancak ucuz fiyat sunmak için de hiçbir zaman kalitesiz hizmet verme yoluna başvurmamaktadır. Firmamızın uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerinden yararlanmak için siz de telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamızın tek faaliyet alanı bu olmadığı gibi, hizmet alanı da yalnızca Beşiktaş ile sınırlı değildir. Firmamız Beşiktaş’tan aldığı eşyalarınızı Türkiye’nin tüm bölgelerine taşıma hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda mesafe arttıkça, kilometre başına düşen nakliye maliyeti azalmaktadır.

Bu nedenle de şehirlerarası nakliyat hizmeti, şehir içi nakliyata oranla daha uygun fiyatlara denk gelmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri hakkında bilgi almak ve hizmet talebi oluşturmak için gün içerisinde her saatte bizimle irtibata geçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her anda kaliteli ekipmanları ve deneyimli ekibi ile firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Siz de firmamız ile görüşerek taşınma işinin bir kâbus olmaktan çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Beşiktaş Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Abbasağa Mahallesi
 2. Akatlar Mahallesi
 3. Arnavutköy Mahallesi
 4. Balmumcu Mahallesi
 5. Bebek Mahallesi
 6. Cihannüma Mahallesi
 7. Dikilitaş Mahallesi
 8. Etiler Mahallesi
 9. Gayrettepe Mahallesi
 10. Konaklar Mahallesi
 11. Kuruçeşme Mahallesi
 12. Kültür Mahallesi
 13. Levazım Mahallesi
 14. Levent Mahallesi
 15. Mecidiye Mahallesi
 16. Muradiye Mahallesi
 17. Nisbetiye Mahallesi
 18. Ortaköy Mahallesi
 19. Sinanpaşa Mahallesi
 20. Türkali Mahallesi
 21. Ulus Mahallesi
 22. Vişnezade Mahallesi
 23. Yıldız Mahallesi