Türkiye’nin nüfusu son 30 yıl içerisinde büyük bir ivme kazanarak oldukça yükselmiştir. Sürekli artan nüfus ve yeni kurulan aileler,  konut gereksinimi ortaya çıkarmıştır. Üstelik köyden kente göçlerin yoğunlaştığı 80’lerden itibaren nüfusun kentlerde yoğunlaşması da bu konut ihtiyacını körüklemektedir. Yeni konutların yapılması, insanların bu konutlara taşınma ihtiyaçları beraberinde bir başka ihtiyacı doğurmuştur. O da taşınma işleminin nasıl yapılacağıdır. Günümüzde insanlar eskiye nazaran daha kaliteli ve pahalı ev eşyaları kullandıkları için, eskiden olduğu gibi bir kamyon tutup arkasına yükleyerek taşınmak kabul edilebilir bir durum olmaktan çıkmıştır. İşte toplumda ortaya çıkan bu yeni ihtiyaç ile birlikte, yeni bir iş kolu da doğmuştur. Evden eve nakliyat olarak adlandırılan bu iş kolunda, taşınmak isteyenlerin ihtiyaç duyabilecekleri hizmetler sunulmaktadır. Beykoz evden eve nakliyat firmamız da bu iş kolunda faaliyet göstermektedir.

Kimler Bu Hizmetten Faydalanabilir?

Her ne kadar işin adı evden eve nakliyat olsa da, yapılan faaliyet sadece evlerle sınırlı kalmamaktadır. Evden eve nakliyat ile kastedilen şey, noktadan noktaya teslimattır. Bu doğrultuda Beykoz evden eve nakliyat hizmetinden faydalananları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Evini bulunduğu yerden başka bir yere taşımak isteyenler sıklıkla bu hizmeti kullanmaktadır. Günümüzde ev taşıma işi genellikle evden eve nakliyat firmaları aracılığı ile yapılmaya başlanmıştır.
 • Türkiye odaklı üretim yapan küçük ve orta ölçekli fabrikalar da genellikle ürünlerinin diğer şehirlere ulaştırılması amacıyla bu hizmetten yararlanmaktadır.
 • Hayvanlılık ile uğraşan ve canlı hayvan ticareti yapanlar, yetiştirdikleri hayvanları başka şehirlerin pazarlarına götürmek için nakliyat hizmetine başvurmaktadır.
 • Yeni evlenen ve başka bir şehre gelin giden kişiler de çeyizlerinin taşınması için evden eve nakliyat hizmetini tercih etmektedir.

Nakliyat Menzili

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların bazıları sınırlı alanlarda hizmet sağlarken, bazıları daha geniş alanlarda faaliyet göstermektedir. Şehirlerarası nakliyat için ayrı bir belge ve uluslar arası nakliyat için de hem uluslar arası nakliye lisansı hem de şoför için pasaport ve vize gerekmektedir. Bu yüzden küçük firmalar yalnızca şehir içi nakliyat ile uğraşmaktadır. Beykoz evden eve nakliyat yapan firmamız ise mesafe açısından herhangi bir sınırlamaya sahip değildir. Firmamızın tüm araçları şehirlerarası ve uluslar arası taşımacılık için uygundur. Ayrıca şoförlerimizin tamamı yurtdışı çıkış izni ve pasaporta sahiptir. Siz sadece taşınmak istediğiniz ya da nakliye hizmeti almak istediğiniz noktayı bildirin, firmamız gerisini halletsin. Firmamızın avantajlı hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızın Faaliyetleri

Beykoz evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız yalnızca bu iş ile uğraşmamaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ev taşıma ve nakliyat ile ilgili her konuda faaliyet göstermektedir. Ev taşıma sürecinin başından sonuna kadar her aşamasında, firmamız sizlerin yanında yer almaktadır. Dileyenler hizmetlerimizden bir bütün olarak yararlanırken, dileyenler de sadece birini ya da bir kaçını talep edebilmektedir. Bu doğrultuda firmamızın sunmuş olduğu ilk hizmet eşyalarınızın evinizde parçalarına ayrılarak ve hassas olanların da paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilmesidir. Dileyenler bu kısmı kendileri yaparak daha uygun fiyata hizmet alabilmektedir. Ancak bu durumda eşyaların yanlış ve yetersiz paketlenmesinden dolayı meydana gelecek zararlardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Bunun dışında eşyaların adresten alınarak gideceği adrese teslim edilmesi ve sökülmüş olan eşyaların yeniden montajının yapılması da hizmetlerimiz arasındadır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti alacak olanların en dikkat etmesi gereken hususlardan biri, taşımanın sigortalı mı yoksa sigortasız mı yapılacağıdır. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti, eşyaların meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı korunmasını hedeflemektedir. Bu hizmet taşınma işine biraz maliyet eklese de, araçta bir servet taşındığı düşünülünce, sigorta cazip gelmektedir. Günümüzde neredeyse 5.000 TL’den aşağıya beyaz eşya satılmıyor. Fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi 4 beyaz eşyanın toplam değeri 20.000 TL civarında. Diğer eşyaların değeri de eklendiğinde bu rakam 50.000 TL’yi geçebilmektedir. Buna karşın sigortalama ücreti maksimum 250 TL tutmaktadır. Beykoz evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız da müşterilerinin bütün taşıma ve nakliyat işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Firmamızın sigortalı taşımacılık hizmetinden yararlanmak ve sıkıntısız bir taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Beykoz Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Acarlar Mahallesi
 2. Anadoluhisarı Mahallesi
 3. Anadolukavağı Mahallesi
 4. Baklacı Mahallesi
 5. Çamlıbahçe Mahallesi
 6. Çengeldere Mahallesi
 7. Çiftlik Mahallesi
 8. Çiğdem Mahallesi
 9. Çubuklu Mahallesi
 10. Fatih Mahallesi
 11. Göksu Mahallesi
 12. Göztepe Mahallesi
 13. Gümüşsuyu Mahallesi
 14. İncirköy Mahallesi
 15. Kanlıca Mahallesi
 16. Kavacık Mahallesi
 17. Merkez Mahallesi
 18. Ortaçeşme Mahallesi
 19. Paşabahçe Mahallesi
 20. Rüzgarlıbahçe Mahallesi
 21. Soğuksu Mahallesi
 22. Tokatköy Mahallesi
 23. Yalıköy Mahallesi
 24. Yavuz Selim Mahallesi
 25. Yenimahalle Mahallesi