Büyük ve kalabalık şehirlerde ev taşımak diğer şehirlere nazaran çok daha zahmetli olmaktadır. Eşyaları taşımak için araç bulmak, eşyaları paketlemek ve araca yerleştirmek haricinde ağır eşyaları taşımak da bu işi bir hayli zorlaştırmaktadır.

Hele ki bir başka şehre taşınacaksanız bu iş içinden çıkılmaz bir hal alabilir ve kendi başınıza taşınmanız neredeyse imkânsızlaşır. Bu durumlarda ev taşıma işini daha kolay hale getirmek için bazı yöntemler mevcuttur. Bunlardan en çok bilineni ise evden eve nakliyat hizmetidir. Evden eve nakliyat hizmeti, siz hiçbir şey yapmadan ve zorlanmadan eşyalarınızın bir evden bir eve taşınmasını sağlar.

Evden eve nakliyat hizmeti için profesyonel ve deneyimli bir firmayla çalışmak oldukça önemlidir. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat müşterilerine profesyonel hizmet vermekte olan bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutuyor ve size en iyi hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat, ev taşıma durumlarında eşyalarından bir evden alınıp başka bir eve taşınmasıdır. Anlaştığınız firma öncelikle size evinizin oda sayısını soracak ve buna göre eşyalarınızın büyüklüğünü tahmin ederek taşıma aracını ve eleman sayısını belirler.

Daha sonra sizin ve firmanın müsaitlik durumuna göre bir taşıma tarihi belirlenir. Bu taşıma tarihi  geldiğinde firma evinize gelerek eşyalarınızı paketler ve araca yükler. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliyat hizmeti birkaç adımda gerçekleşmektedir. Öncelikle anlaştığınız firma planlanan tarihte evinize gelir ve eşyalarınızı paketler. Bu noktada mutfak eşyalarınızı ve özel eşyalarınızı kendiniz paketlersiniz planlanandan daha az ücret talep edilecektir.

Sonrasında paketlenen eşyalar asansör yardımıyla taşıma aracına götürülür ve yüklenir, taşıma aracı yeni evinize doğru yola çıkar. Yeni eve varıldığında eşyalarınız evde istediğiniz yere yerleştirilir ve gerekli olan eşyalar için kurulum da yapılır. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, deneyimli kadrosu ile müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Evden eve nakliyat hizmeti yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle çalışacağınız firmanın profesyonel ve tecrübeli bir firma olmasına dikkat etmelisiniz, profesyonel firmalar her zaman daha güvenilirdir ve size daha iyi hizmet verir. Firmaların dikkat etmesi gereken en önemli husus ise eşyaları dikkatli bir şekilde taşımak ve taşıma sırasında hiçbir eşyaya zarar vermemektir. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, müşterilerinin hizmetten memnun kalması için elinden geleni yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliyat hizmeti ev taşımak isteyen insanlar için oldukça avantajlı bir hizmettir. Ev taşıma işlemini kolaylaştıran ve hızlandıran bu hizmetin avantajları çok fazladır. Bu avantajların birkaç tanesi şu şekildedir:

 • Eşyalarınız alanında uzman kişiler tarafından sorunsuz şekilde taşınır.
 • Eşyalarınız doğru paketleme yöntemi ile paketleneceği için zarar görmeden taşınacaktır.
 • Eşyalarınızı taşımak için uygun bir araç bulma derdinden kurtulacaksınız. Hizmetin içinde taşıma aracı da bulunuyor.
 • Evinizde bulunan eşyalardan bazıları ağır olabilir. Bu ağır eşyaları taşımak sizin için oldukça zor olacağı gibi sağlığınıza da zarar verecektir. Evden eve nakliyat hizmetinde ise bu işi deneyimli elemanlar yapmaktadır.
 • Eşyalarınız yeni evinizde olması gereken yere bırakılır ve siz sonrasında daha rahat yerleştirebilirsiniz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla tüm ev taşıma işlemleriniz için sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Nakliye Hizmeti Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çalışacağınız nakliye firmasının seçimi önemli bir noktadır. Profesyonel bir firma ile çalışmak her zaman daha güvenilirdir. Deneyimli kadroya sahip olan firmalar eşyalarınızın kurulumunu daha profesyonelce yapar ve taşırken eşyalarınıza zarar vermez. Aynı zamanda sizin için en uygun taşıma aracını kullanır. Profesyonel firmalarla çalışırken problem yaşama şansınız düşüktür. Bir diğer önemli husus da çalıştığınız firma ile olan iletişiminizdir.

Firmanı ile hizmet gerçekleşmeden önce hizmet şartları ve ödeme hakkında ayrıntılı şekilde konuşmalısınız ve anlaşma sağlamalısınız. Bu anlaşmaya her iki tarafın da sadık kalması gerekmektedir. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Tecrübeli ekibimiz ile birlikte ev taşıma işlemleriniz için her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Beylikdüzü Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Adnan Kahveci Mahallesi
 2. Barış Mahallesi
 3. Büyükşehir Mahallesi
 4. Cumhuriyet Mahallesi
 5. Dereağzı Mahallesi
 6. Gürpınar Mahallesi
 7. Kavaklı Mahallesi
 8. Marmara Mahallesi
 9. Sahil Mahallesi
 10. Yakuplu Mahallesi