Bazı sebeplerden dolayı evlerin veya işyerinin taşınması gerekebilmektedir. Evlerde ve işyerlerinde insanların oldukça özen göstermiş oldukları eşyaları bulunabilmektedir. Bu eşyaların ise taşıma sırasında herhangi bir zarar görmemesi oldukça önem arz etmektedir. İnsanlar sırf bu yüzden eşya taşıma sırasında oldukça endişeli olabilmektedirler. Eşyaların taşınması sırasında görebileceği zararlardan endişelenmenin dışında kurulum veya montaj aşamalarında sorun yaşamaktan da endişe duymaktadırlar. Bu sebep ile birçok farklı firma taşımacılık hizmetleri vermeye başlamıştır. Sizlerde evinizin veya işyerinizin taşınması sırasında Çatalca evden eve nakliyat hizmetinden yardım alarak taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız işini profesyonel anlamda gerçekleştiren bir firmadır.

Güvenilir Taşımacılık

Firmamız ile yapmış olduğunuz görüşmelerde sizleri taşıma hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgileri vermekteyiz. Firmamızı güvenli bir şekilde eşyalarınızın alınıp taşınacağınız yere götürmesi konusunda çalışmalarını her geçen gün geliştirerek devam ettirmektedir. Gelişen teknolojinin taşımacılık sektöründe yansıtmış olduğu bütün ürünleri takip ederek bünyemize katmaktayız.

Böylelikle son teknoloji taşıma sistemleri ile Çatalca evden eve nakliyat firması hizmeti alabilmeniz mümkün olmaktadır.  Firmamız eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıdığı için de gönül rahatlığı ile bizlere bütün evinizin eşyalarını teslim edebilmeniz mümkündür. Herhangi bir olumsuz durumda firmamız eşyalarınızın başına gelebilecek olan  olumsuzlukların sorumluluğunu almaktadır.

Taşıma İşleminde Takip Ettiğimiz Adımlar

Çatalca evden eve nakliyat firması olarak taşıma işleminde bazı adımları izleyerek profesyonel bir çalışma sistemi yürütmekteyiz. Firmamızın bünyesinde bulundurmuş olduğu bütün elemanları taşıma konusu ile ilgili bilgili kişilerden oluşmaktadır. Taşıma sırasında izlediğimiz adımları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Eşya taşınacak olan yer ile ilgili ön keşif yapmaktayız.
 • Eşyaların her birinin kendine özgü şekilde paketlenmesini sağlamaktayız.
 • Eşyanın taşınacağı yer ve yeni götürüleceği yer ile ilgili bilgi edindikten sonra asansörlü taşımacılığa ihtiyaç varsa bu sistemi kullanarak eşyaların yüklenmesini sağlamaktayız.
 • Eşyanın miktarına göre ve yolculuğun seyrine göre seçmiş olduğumuz araçlarımıza eşyaları güvenli bir şekilde istiflemekteyiz.
 • Eşyaların taşınacağı yere getirildikleri zaman her bir eşyayı bulunması gereken oda içerisinde bırakmaktayız.

Müşteriler tarafından eşyaların kontrolleri sağladıktan sonra herhangi bir sorun varsa bununla ilgili çözüm üretmekteyiz.

Taşımacılık Fiyatları

Firmamız kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetini yıllardır sunan bir firmadır. Eşya taşımacılığı sırasında fiyatlandırmalarımız alacağınız hizmete göre farklılıklar göstermektedir. Bazı kimseler bütün eşyaların firma tarafından paketlenip taşınılan yere de firma tarafından yerleştirilmesini talep etmektedir. Bu taşımacılık şekline anahtar teslimi taşımacılık denilmektedir. Bu hizmetin fiyatı normal taşımacılığa göre farklı olmalıdır. Ayrıca eşyaların taşınacağı mesafe uzunluğu fiyata etki eden en önemli faktörlerden bir tanesidir.

Şehirler arası taşımacılık ile şehir içi taşımacılık fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Çok uzun bir mesafe ile eşya taşımacılığı gerçekleşecekse firmamız parselli taşımacılık avantajını sizlere sunarak aynı araçta birden fazla evin eşyasını taşıyıp uygun fiyat ile işleminizi gerçekleştirme olanağı sunmaktadır. Burada tercih tamamen müşterinin isteğine kalmıştır.

Parselli taşımacılığı tercih ettiğiniz zaman yüzde elliye varan indirimli fiyat ile taşıma işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Eğer taşıma işlemi sırasında ekstra talepleriniz var ise fiyatlara bu faktörler de etki edebilmektedir.

Eşyanın Paketlenmesi

Çatalca evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın paketlenmesi hususunda sizlerin beklediği şekilde bir çalışma yürütmekteyiz. Özellikle beyaz eşya ve televizyon gibi elektronik olan eşyalarınızın tam korunaklı bir şekilde taşınmasını sağlayacak bütün aparatlarımızı kullanmaktayız. Ayrıca bu eşyaların evinizden indirilip çıkartılması sırasında da ekstra özenli ve korunaklı bir hizmet sunmaktayız.

Mobilyalarınızın montajı konusunda ve demontajı konusunda alanında uzman arkadaşımız müdahale etmektedir. Demonte edilen ürünlerin paketlenmesini sağlam bir şekilde yaparak herhangi bir şekilde darbe almalarının önüne geçmekteyiz. Ayrıca Tekstil kısımları bulunan koltuk kanepe halı gibi eşyaların da hem zarar görmemesi hem de kirlenmemesi için paketlemede özen göstermekteyiz. Sizlerde taşınma işlemleri ile ilgili bir ihtiyacınız olduğu zaman firmamızın internet sitesinden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız Hakkında

Çatalca evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır tecrübeli bir şekilde bu işi yapmaktayız. Bünyemizde çalıştırmış olduğumuzu ekip arkadaşlarımız alanında uzman ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Kesinlikle eşya taşınması sırasında öncesinde ve sonrasında herhangi bir problem ile karşılaşmamanız için bütün çaba ve gayreti göstererek hizmetlerimizi sunmaktayız. Taşımacılık şirketimizin sunmuş olduğu hizmetlerden müşteri memnuniyeti konusunda geri dönüşlerimiz ile ilgili bilgilere de internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz

 

 

Çatalca Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Akalan Mahallesi
 2. Atatürk Mahallesi
 3. Aydınlar Mahallesi
 4. Bahşayiş Mahallesi
 5. Başak Mahallesi
 6. Belgrat Mahallesi
 7. Celepköy Mahallesi
 8. Çakıl Mahallesi
 9. Çanakça Mahallesi
 10. Çiftikköy Mahallesi
 11. Dağyenice Mahallesi
 12. Elbasan Mahallesi
 13. Fatih Mahallesi
 14. Ferhatpaşa Mahallesi
 15. Gökçeali Mahallesi
 16. Gümüşpınar Mahallesi
 17. Hallaçlı Mahallesi
 18. Hisarbeyli Mahallesi
 19. İhsaniye Mahallesi
 20. İnceğiz Mahallesi
 21. İzzettin Mahallesi
 22. Kabakça Mahallesi
 23. Kaleiçi Mahallesi
 24. Kalfa Mahallesi
 25. Karacaköy Mahallesi
 26. Karamandere Mahallesi
 27. Kestanelik Mahallesi
 28. Kızılcaali Mahallesi
 29. Muratbey Mahallesi
 30. Nakkaş Mahallesi
 31. Oklalı Mahallesi
 32. Ormanlı Mahallesi
 33. Ovayenice Mahallesi
 34. Örcünlü Mahallesi
 35. Örencik Mahallesi
 36. Subaşı Mahallesi
 37. Yalıköy Mahallesi
 38. Yaylacık Mahallesi
 39. Yazlık Mahallesi