Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması için hizmet veren firmalara evden eve nakliyat firmaları denilmektedir. Şu anda ülkemizde ve dünyada pek çok firma taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Bu firmaların güvenilir, hızlı ve kaliteli olması oldukça önemli bir noktadır. Çünkü insanlar eşyalarını bin bir emek ile birçok paraya satın almaktadır.

Tek bir taşımada eşyaların zarar görmesi ise insanların moralini oldukça bozabilmektedir. Hem maddi hem manevi olarak zarar görmemek için doğru bir taşımacılık firması ile anlaşarak taşıma işlemleri yapmanız avantaj sağlayacaktır. Çekmeköy evden eve nakliyat olarak bizlerle aramış olduğunuz bu güvenilir ve kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sizlere sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

Taşıma Yöntemleri

Çekmeköy evden eve nakliyat olarak her türlü taşıma yönteminde hizmet vermekteyiz. Firmamız ve taşıma yöntemleri konusunda sizlere sunmuş olduğu hizmetlerde fiyatlandırmaları da taşıma şekillerine göre gerçekleştirmektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetler de klasik taşımacılık bulunmaktadır. Klasik taşımacılık eşyaların müşteriler tarafından paketlenmesinin ardından firmamız tarafından taşınıp araçlara istiflenmesi ve taşınacak olan yerde tekrar araçtan indirilip eve bırakılması şeklinde olan taşımacılık şeklidir. Bir diğer taşımacılık yöntemi ise anahtar teslim taşımacılıktır. Bu taşımacılık işleminde ise müşterilerimiz eşyalarla ilgili hiçbir işe karışmamaktadır.

Eşyaların evden paketlenmesinde tutun taşınacak olan yeni eve yerleştirilmesine kadar bütün işlemleri firmamız ekibi gerçekleştirmektedir. Sunulmuş olan bir diğer taşımacılık hizmeti ise parselli taşımacılık adı vermiş olduğumuz hizmetlerdir. Bu taşımacılık işlemi genel olarak çok uzun yollarda yapılan taşımacılıkta tercih edilmektedir. Tek bir araç içerisinde birden fazla evin eşyası taşınmaktadır. Böylelikle yakıt tüketimi ikiye bölündüğü için fiyatlandırmalar oldukça uygun olabilmektedir.

Taşıma İşleminde Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Çekmeköy evden eve nakliyat taşıma işlemleri sırasında gerekli olan bazı ayrıntılara oldukça önem göstermektedir. Eşyalarınızın bu ayrıntılara dikkat edilmeden taşınması demek zarar görmeleri anlamına gelebilmektedir.  Taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir şöyle sıralayalım;

• Doğru paketleme kaliteli taşınmanın en önemli adımıdır.

• Eşyaların çıkarıldıkları evden taşınması sırasında zarar görmemeleri için özen göstermek gerekmektedir.

• Taşınma sırasında Asansörden Yardım almak önemlidir.

• Eşyaların araç içine istiflenmesi yolculuk sırasında zarar görmemeleri için en önemli adımdır

• Eğer eşyalar birkaç günden fazla araç içerisinde bulunacak ise herhangi bir zarar görmemeleri için önlemlerin alınması gerekmektedir.

Son Teknoloji Taşımacılık

Taşıma işlemleri sırasında ekip arkadaşlarımız hazır bulunarak eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştirmektedir. Pek çok binada eşyaların taşınabilmesi için yük asansörleri bulunabilmektedir. Bu  asansörlerde her eşyanın taşınması ise mümkün değildir.

Eşyaları merdiven aralarında zarar görmemesi ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için firmamızın araçlarında asansör sistemi bulunmaktadır. Kurmuş olduğumuz asansör sistemi ile eşyalarınızın merdiven aralarında taşınırken herhangi bir zarar görmesinin önüne geçerek hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Firmamız binanızın kaçıncı katı olduğuna önemli göstermeden her türlü konuda asansörlü taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktadır. Böyle e eşyalar hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmış olacaktır. Ayrıca elektronik ve beyaz eşyaların tesisat işlemlerinde ve mobilyaların montaj demontaj işlemlerinde gerekli olan son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak hizmet sunmaktayız.

Sigortalı Taşımacılık

Çekmeköy evden eve nakliyat olarak eşyaların taşınması sırasında sigortalı taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Sigortalı taşımacılık eşyaların güvence altına alınması demektir. Yani eşyalarınızın taşınması sırasında başlarına gelebilecek herhangi bir zarardan firmamız sorumlu olmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmesi, kaza anında zarar görmesi veya herhangi başka bir sorun da firmamız sizlere belirli bir miktarda ücret ödemektedir. Böylelikle sizler de herhangi bir kaza durumunda mağdur olmamaktasınız.

Çalışma Prensibimiz

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız ekibinde güler yüzlü, taşımacılık alanı ile ilgili eğitimli, montaj demontaj konusunda bilgili, tesisat işlemlerinden anlayan ekip arkadaşları bulundurmaktadır. Böylelikle eşyalarınızın taşınması sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı zaman dışarıdan herhangi bir yardıma gerek kalmadan hızlı bir şekilde çözüm üretip işimizi tamamlamaktayız.

Sizlerde eşyalarınızın taşınması ile ilgili güvenilir, uygun fiyatlı bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın sunmuş olduğu bütün hizmetlerden şu ana kadar herhangi bir şikâyet almadık. Online internet sitemizden yapmış olduğumuz hizmetleri takip edebilir, firma yetkililerimiz ile görüşerek fiyatlandırma ve hizmetler konusunda daha doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Çekmeköy Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Alemdağ Mahallesi
 2. Aydınlar Mahallesi
 3. Cumhuriyet Mahallesi
 4. Çamlık Mahallesi
 5. Çatalmeşe Mahallesi
 6. Ekşioğlu Mahallesi
 7. Güngören Mahallesi
 8. Hamidiye Mahallesi
 9. Kirazlıdere Mahallesi
 10. Mehmet Akif Mahallesi
 11. Merkez Mahallesi
 12. Mimar Sinan Mahallesi
 13. Nişantepe Mahallesi
 14. Ömerli Mahallesi
 15. Soğukpınar Mahallesi
 16. Sultançiftliği Mahallesi
 17. Taşdelen Mahallesi