Yaşamanın insana getirmiş olduğu bazı nedenlerden dolayı yer değişikliklerime gerek olabilmektedir. Bu yer değişiklikleri ev veya başka bir yerin taşınması olarak gerçekleşmektedir. Taşıma işlemlerinde  şu anda profesyonel alanda hizmet veren evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları uzman bir şekilde hizmet verdikleri için pek çok kişi taşınma hizmetleri sırasında bu firmalardan yardım almaktadır. Güvenilir, korunaklı ve hızlı bir şekilde eşyaların taşınması için profesyonel yardım almanın önemi ise oldukça büyüktür. Taşınma işlemi oldukça meşakkatli ve endişe uyandıran bir işlem olduğu için güvenilir bir taşıma firması ile anlaşmak omuzlarınızdaki yükü oldukça hafifletecektir. Güvenilir ve işini bilen bir evden eve firması ile anlaşırsanız taşınma işlemleri sırasındaki endişelerinizi ve  sorunlarınızın büyük bir kısmını halletmiş olursunuz. Esenler evden eve nakliyat firmamız sizlere bu hizmeti aradığınız bütün kriterleri sağlayacak şekilde sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Taşıma Tekniklerimiz

Esenler evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızın taşınması konusunda son teknolojiyi kullanmaktadır. Eşyalarınızın tamamen korunaklı ve güvenli bir şekilde taşınması öncelikli amacımızdır. Asansörlü taşımacılık sistemi ile eşyalarınızı en hızlı ve merdiven gibi dar yerlerde zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Asansörlü taşımacılık ile taşınamayacak olan eşyalarınızın ise doğru teknikler ile taşınmasını sağlamaktayız. Firmamız mobilya, koltuk takımı ve beyaz eşyaların her birini kendine özgü taşıma yöntemleri ile taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Böylelikle eşyalarınız hiçbir veya zarar görmeden kolay bir şekilde taşınabilmektedir.

Eşya Paketleme

Esenler evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın paketlenmesi konusunda sunmuş olduğumuz hizmet oldukça başarılıdır. Her bir eşyanın kendine özgü bir şekilde paketlenmesi sağlamaktayız. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında anahtar teslim nakliyat olduğu gibi normal nakliyat hizmeti de vardır. Anahtar teslim nakliyat hizmetinde bütün eşyalarınızı baştan sona kadar biz paketlemekteyiz ve gidilen yere biz yerleştirmekteyiz. Diğer türlü nakliye hizmetinde ise özel eşyalarınızı siz paketlendikten sonra büyük eşyalarınızın paketlenmesini biz gerçekleştirmekteyiz. Her türlü taşıma işleminin fiyatları birbirinden farklı olmaktadır. Eğer eşyaların paketleme işlemini siz gerçekleştiriyorsanız büyük eşyalarınızın korunaklı bir şekilde taşınması konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Tüm eşyalarınızın paketlenmesini istiyorsanız  bu konuda daha ayrıntılı ve özenli bir şekilde eşyalarınızı sizin değer verdiğiniz ölçüde paketleme işlemini gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

İstifleme Ve Taşımada Kullanılan Araçlar

Firmamızın taşıma işlemi sırasında kullanmış olduğu araçlar eşyalarınızın şehir içi şehir dışı taşımalarda kontrollü bir şekilde taşınmasını sağlayacak düzeneklere sahiptir. İstifleme konusunda firma çalışanlarımız oldukça özenli bir hizmet sunmaktadır.  Esenler evden eve nakliyat firmasının bütün çalışanları her bir eşyanızın taşınacak olan araç içerisinde herhangi bir zarar görmeden bütün yolu gideceği şekilde İstifleme işlerini gerçekleştirmektedir. Mobilya ve beyaz eşyaların çizilme gibi sorunlarının önüne geçebilmek için istiflemede oldukça hassas davranmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları gibi kırılacak olan eşyalarınızın ise herhangi bir şekilde sarsıntıdan zarar görmemesi için özenli  istifleme hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Taşımacılıkta Fiyatlandırma Kriterlerimiz

Esenler evden eve nakliyat firması olarak taşımacılık işlemlerinde uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Taşıma işlemlerinizde fiyatları etkileyen bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Eşyaların bütün paketlemesi firmaya ait olan taşıma veya sadece taşıma işlemi
 • Gidilecek olan mesafenin uzunluğu
 • Eşyaların miktarı
 • Eşyanın alınacağı ve taşınacağı dairenin bulunmuş olduğu kat
 • Eşya sigortalama isteği
 • Taşıma işlemi yaptıracak olan kişinin özel talepleri
 • Parselli taşımacılık olup olmayacağı

Saymış olduğumuz bütün bu maddeler ve bunların dışında herhangi ekstra bir durum söz konusu ise fiyatlara etki etmektedir.

Nakliyat Alanında Ki Ekibimiz

Esenler evden eve nakliyat firması olarak bünyemizde çalıştırmış olduğumuz bütün arkadaşlarımıza eşya taşıma konusunda eğitim vermekteyiz. Eşyaların gerek paketlenmesi gerek istiflenmesi gerek taşınması konusunda gerekli olan bilgileri edinen arkadaşlarımız tecrübeli bir şekilde eşyaları taşımaktadır. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile eşyaları montaj demontaj konusunda da bilgili kişiler ile çalışmaktadır. Evden eve taşımacılık işlemine ihtiyacınız olduğu zaman firmamız ile iletişime geçerek gönül rahatlığı ile bütün eşyaların taşınmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için sunmuş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra çalıştırmış olduğumuz güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile de memnuniyetinizi kazanacağımızdan eminiz. İletişim numaralarımızdan bir  irtibat kurarak taşıma işlemi konusunda aradığınız güvenli hizmeti alabilirsiniz.

 

Esenler Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Birlik Mahallesi
 2. Çiftehavuzlar Mahallesi
 3. Davutpaşa Mahallesi
 4. Fatih Mahallesi
 5. Fevzi Çakmak Mahallesi
 6. Havaalanı Mahallesi
 7. Kâzım Karabekir Mahallesi
 8. Kemer Mahallesi
 9. Menderes Mahallesi
 10. Mimarsinan Mahallesi
 11. Namık Kemal Mahallesi
 12. Nenehatun Mahallesi
 13. Oruçreis Mahallesi
 14. Tuna Mahallesi
 15. Turgutreis Mahallesi
 16. Yavuz Selim Mahallesi