Ev nakliyesinin yanı sıra iş yeri nakliye hizmetinde de görev alan evden eve nakliyat personeli taşınma işleminde avantaj sağlayan çözümleri sunar. Esenyurt evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili olarak gerekli desteği ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Konusunda uzman olan ekibimiz size kısa süre de hizmet sunacaktır.

Evden Eve Nakliye Nedir?

Bir yerden başka bir yere ev ya da iş yeri eşyasının profesyonel ekip ile taşınması işlemlerine evden eve nakliye hizmeti adı verilir. Ev ve iş yeri nakliyesinde avantajlı bir taşınma sunan hizmet ile ayrıcalıkları da elde edebilirsiniz. Esenyurt evden eve nakliyat hizmetinizi sadece şehir içi değil şehir dışı olarak da almanız mümkün.

Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılmalıdır?

Evden eve nakliye hizmeti ev ve iş yerlerinin ikame adresinin değişmesi durumunda talep edilebilecek olan hizmetleri kapsamaktadır.  Esenyurt evden eve nakliyat hizmetini alarak sizde ev ve iş yeri eşyanızın sevk edilmesine yer verebilirsiniz.

Evden eve nakliye hizmeti başvurunuz ile başlar. Hizmet almak için sözleşmenin imzalanması sonrasında eski adresten yeni ikame yerine eşyanın sevk edilerek tarafınıza teslim edilmesi ile sona erer. Evden eve nakliye hizmet alımında hizmet sözleşmesinin yanı sıra nakliye sigortasının da alınması önemlidir. Aynı zamanda nakliye hizmetinde görev alan personelin konusunda uzman ve deneyimli olmasına da önem vermeniz eşyanızın daha hızlı ve güvenli nakledilmesi için dikkat etmeniz gereken bir detaydır.

Evden Eve Nakliye Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetinden yararlanarak konusunda uzman bir ekipten yararlanmanız mümkün olur. İşlemlerin gerçekleşmesi için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Başvuru sonrasında taşınmaya konu olan eşyayı incelemenin yanı sıra bina durumu ile ilgili detaylı bilgi edinmek  için eksper görevlendirilir. Eksper hem eşyanın bulunduğu bina hem de sevk olunacak bina hakkında bilgi alarak sonrasında fiyat teklifini sunar. Alınan fiyat teklifine onay vermeniz ile hizmet sözleşmesi taraflar arasında imzalanarak belirlenen günde sevk için ekip adresinize ulaşır.

Kısa bir süre içinde eşyanın toplanması ve paketlenmesine yer veren ekip sonrasında kapalı kasa araçlara nakleder. Asansörlü taşımaya uygun olan binalarda asansörlü taşımacılığa yer açılarak daha hızlı ve güvenli bir nakil yapılır.

Yeni adresinize ulaştırılan eşyanı ise kısa bir sürede taşınır. Montaj gereken işlemler yapılmasının akabinde tüm ev eşyanızı ve hizmet sözleşmesinde belirtilen tüm hizmetleri aldığınıza dair onayınız alınır. Onayınız ile beraber işlem evden eve nakliye işlemi tamamlanmış olur.

Evden Eve Nakliye Hizmetini Almanın Avantajları Nelerdir?

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetini alarak aşağıda yer alan tüm avantajlara sahip olabilirsiniz.

 • Evden eve nakliye hizmeti ile zahmetsizce ve kolaylıkla taşınma işleminizi gerçekleştirirsiniz
 • Evden eve nakliye hizmeti kısa süre içinde eşyaların toplanarak sevk edilmesini sağlayarak zamanda tasarruf edilmesine destek olur.
 • Evden eve nakliye firması ile uzman bir ekipten destek almanın avantajına sahip olursunuz
 • Evden eve nakliye hizmeti ile eşyalarınız titizlikle paketlenerek sevk sırasında herhangi bir darbe ya da buna benzer durumlardan hasar alması da engellenir.
 • Ev nakliye hizmeti edinerek güvenli bir taşınma gerçekleştirirsiniz.
 • Kapalı kasa araçlarda yapılan nakliye eşyaların ise hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçilir.
 • Ev nakliye hizmetini alarak sevk sırasında yaşanabilecek olan kaza ve benzeri durumlarda da zararın giderilmesi sigorta ile temin edilir.

Evden Eve Nakliye Hizmet Alımında Nelere Dikkat Etmeli?

Evden eve nakliye hizmetinin alımında bazı detaylara dikkat etmeniz önemlidir. Firma tarafından sunulan hizmetleri inceleyerek buna göre seçim yapmanız gerekir.

 • Evden eve nakliye hizmetinin alımında öncelikle firmanın nakliye işlemlerini gerçekleştirecek olan personelin konusunda uzman ve deneyimli olması gerekir.
 • Ev nakliye işlemlerinde asansörlü taşmacılık hizmeti sunulmasına
 • Ev nakliyatta kapalı kasa araçların kullanılmasına
 • Ev nakliyat işleminde hizmet sözleşmesinde alınacak olan hizmetler ve hizmet bedellerinin yer alması gerekir
 • Nakliye firmasının eşyaların toplanmasında kullanılacak olan paket, koli ve benzeri malzemelerine kaliteli tercihe yer vermesine dikkat edilmesi önemlidir.

Esenyurt evden eve nakliyat işlemlerinizde konusunda uzman olan ve taşıma da profesyonel çözüm önerilerini sunan firmamızdan yararlanabilirsiniz. Gerçekleştirilecek olan ev nakliye işlemleri için firmamız ile iletişime geçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz sonrasında ise ekibimiz kısa süre içinde sizlere hizmet sunacaktır.

 

Esenyurt Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Ardıçlıevler Mahallesi
 2. Atatürk Mahallesi
 3. Cumhuriyet Mahallesi
 4. Çakmaklı Mahallesi
 5. Esenkent Mahallesi
 6. Fatih Mahallesi
 7. Güzelyurt (Haramidere) Mahallesi
 8. İncirtepe Mahallesi
 9. İnönü Mahallesi
 10. İstiklal Mahallesi
 11. Mehterçeşme Mahallesi
 12. Merkez Mahallesi
 13. Namik Kemal Mahallesi
 14. Örnek Mahallesi
 15. Pınar Mahallesi
 16. Saadetdere Mahallesi
 17. Sanayii Mahallesi
 18. Talatpasa Mahallesi
 19. Yenikent Mahallesi
 20. Yeşilkent Mahallesi