Eyüp evden eve nakliyat eşyalarınızın  güvenilir bir şekilde taşınması konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli bir firmadır. Firmamız herhangi bir sebepten dolayı ev ve işyeri gibi alanların taşınması konusunda hizmet vermektedir. Taşıma işlemlerini anahtar teslim taşıma veya normal taşıma olarak gerçekleştirmekteyiz. Anahtar teslim taşımacılık hizmetin de tamamen bütün eşyalarınızı toplayıp tekrar yerleştirilmesi gereken yere bizler yerleştirmekteyiz. Burada tamamen müşterinin talebine göre taşıma işleminin şeklini belirleyip işimizi yapmaktayız. Firmamız güvenilirliğin adresi olarak sigortalı bir şekilde eşyaların taşınması konusunda dikkatli  hizmet sunmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık Nedir

Gözünüz gibi baktığınız eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görebileceği fikri sizlere oldukça rahatsız etmektedir. Sırf bu sebeple insanlar taşınma sırasında birçok endişenin üzerine bir de bu sorunun endişesini taşımaktadırlar. Firmamız eşyalarınızın özenli bir şekilde hiçbir zarar vermeden taşınması konusunda azami dikkat etmektedir. Fakat yine de herhangi bir nedenden dolayı eşyalarınızın zarar görmesi halinde bütün mağduriyeti karşılama garantisi vermektedir. Sigortalı taşımacılık dediğimiz sözleşme yapıldığı sırada eşyalarınızı sigorta etmek anlamına gelmektedir. Böylelikle taşıma sırasında kaza, yangın gibi bir sebepten dolayı eşyalarınızın zarar görmesi halinde bütün sorumluluk firmamıza ait olur. Sigortalı taşımacılık şehir içinde mecburi olmasa dahi şehirlerarasında mecburi bir hizmettir. Eyüp evden eve nakliyat her şeyi resmi olarak yaptığı gibi taşıma işleminde de sigortalı taşıma işlemini resmiyete uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Taşıma İşleminde Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Bütün insanlar eşyalarını bin bir emek ve özen ile edinmektedir. Bu noktada eşyaların gerek manevi gerek maddi değerlerinden dolayı taşınma sırasında herhangi bir zarar görmesinden oldukça endişe duyulmaktadır. Firmamız eşyalarınızı taşınma konusunda özellikle belirli kriterlere ayrıca önem vermektedir. Eyüp evden eve nakliyat firmasının taşıma sırasında dikkat etmiş olduğu temel hususları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Eşyanın cinsine göre paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.
 • Montaj ve demontaj gereken eşyalar da bu işlemi alanında uzman olan ekip arkadaşımız gerçekleştirilmektedir.
 • Eşyanın taşıma sırasında kullanılacak olan araca istiflenmesi konusunda da özenli hizmet sunmaktayız.
 • Özellikle mutfakta bulunan kırılacak eşyaların taşınması ve istiflenmesi konusunda ayrıntılı bir dikkat göstermekteyiz.
 • Asansörlü taşımacılık hizmeti kullanarak eşyaların merdiven aralarında zarar görmelerinin önüne geçmekteyiz.

Tesisat işlemi yapılması gereken çamaşır bulaşık makinesi gibi eşyalar da bu alanda uzman arkadaşımız yardımcı olmaktadır.  Eşyaları taşınması gerekenleri getirdiğimiz zaman oda oda bırakmaktayız.

Evden Eve Taşıma Fiyatlarımız

Eyüp evden eve nakliyat firması olarak  uygun fiyata kaliteli hizmet garantisi sunmaktayız. Taşıma işlemleri içeriklerine göre fiyatlarımız farklılık gösterebilmektedir. Şehirlerarası taşımacılık şehir içi taşımacılık birbirinden farklı fiyatlandırmalara tâbidir. Ayrıca parselli taşımacılık tercih ederseniz daha uygun fiyatlı taşıma işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bunun dışında eşyaların paketlenmesi konusunda belirteceğiniz ayrıcalıklar da fiyatların farklılaşmasına neden olabilmektedir. Sizler taşıma işlemi ihtiyacınız olduğu zaman firmamız ile iletişime geçerek bu konuda ayrıntılı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Taşımacılıkta Bir Marka

Eyüp evden eve nakliyat firması taşıma işlemlerinde bir marka olarak yıllardır hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde bulundurmuş olduğu ekip arkadaşlarını özenli bir şekilde seçmektedir. Ekip arkadaşlarımız her yönden güvenip eşyalarınızı evinize teslim edeceğiniz kişilerden oluşmaktadır. Eşyaların hem özenli hem güvenilir bir şekilde taşınmasının yanı sıra güler yüzlü ve ahlaklı bir hizmet görmek için bizleri tercih edebilirsiniz. Tamamen müşterinin talepleri doğrultusunda ve gönül rahatlığı ile eşyaların taşınması için arkadaşlarımız özel eğitimlerden geçmektedir. Her eşyanın kendine özgü taşıma şeklinde taşınması konusunda da ayrıntılı bir hizmet sunmaktayız.

Evden Eve Taşıma İçin İletişim

Eyüp evden eve nakliyat firması ile iletişime geçerek hizmet almak istediğiniz zaman online internet sitemizi bu konuda tercih edebilirsiniz. Ayrıca irtibat numaralarımızdan da bizlerle görüşerek hem fiyatları hem taşıma şeklimiz hem de randevu için müracaat edebilirsiniz. Sizlerle görüşüp daha sonra sizler için uygun olan günde eşyalarınızın gece veya gündüz fark etmeksizin taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın taşınması sırasında mesafe çok uzun ise arada dinleneceğimiz yerlerde eşyalarınızın korunaklı bir şekilde saklanabilmesini de sağlamaktayız. Kaldığımız durak noktaları olan ambarlarımız eşyalarınızın küflenme veya zarar görme gibi durumlarının önüne geçecek şekilde düzenlenmiştir. Sizler gönül rahatlığı ile taşıma işlemi gerçekleştirecek bir nakliye firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Eyüpsultan Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Akşemsettin Mahallesi
 2. Alibeyköy Mahallesi
 3. Çırçır Mahallesi
 4. Defterdar Mahallesi
 5. Düğmeciler Mahallesi
 6. Emniyettepe Mahallesi
 7. Esentepe Mahallesi
 8. Merkez Mahallesi
 9. Göktürk Mahallesi
 10. Güzeltepe Mahallesi
 11. İslambey Mahallesi
 12. Karadolap Mahallesi
 13. Mimarsinan Mahallesi
 14. Mithatpaşa Mahallesi
 15. Nişanca Mahallesi
 16. Rami Yeni Mahallesi
 17. Sakarya Mahallesi
 18. Silahtarağa Mahallesi
 19. Topçular Mahallesi
 20. Yeşilpınar Mahallesi