İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacı, ilk insanlar döneminden başlamak suretiyle daima farklı şekillerde karşılanılmaya çalışılmıştır. Yerleşik hayata geçinceye kadar mülkiyet kavramının ortada olmaması nedeni ile herkesin barınabileceği bir evi olması mümkünken, bundan sonraki süreçte yalnızca toprağın mülkiyetine sahip olanlar ev sahibi olabilmiştir.

Bu eşitsiz durum bugün de devam etmektedir. Bu durum bazılarının birden fazla eve sahip olurken, bazılarının bir tane bile eve sahip olamamasına ve diğer mülk sahiplerinin dayattığı şartlar altında hem de ücret ödeyerek oturmasına yol açmaktadır. Kiracılar açısından en sık karşılaşılan sorunlardan biri de taşınma işlemidir.

Farklı nedenlerden dolayı taşınmak zorunda kalan kişiler, oldukça zorlu olan bu sürecin üstesinden gelmek için yoğun gayret sarf etmektedir. Fatih evden eve nakliyat olarak bu zorlu süreçte müşterilerimizin yükünü hafifletmek için hizmet sunmaktayız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları, taşınma işleminin zorluklarını bütünüyle üstlenebilen ve bu süreçte müşterilerinin zorlukların üstesinden gelmelerinde yardımcı olmaktadır. Fatih evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız da müşterileri için taşınma işleminin bütün zorluklarını omuzlamaktadır.

Bunu yaparken hem teknikten hem de deneyimli personellerinden faydalanmaktadır. Bu teknik yöntemlerden biri de asansör kullanarak yapılan taşıma işlemidir. Asansörlü taşıma, taşıma işlemi sırasında hem zamandan tasarruf etmeye hem de daha uygun fiyata taşınma hizmetini alabilmeye olanak tanımaktadır.

Firmamız bütün taşıma işlemlerinde asansör kullanmaktadır. Ancak zemin katlarda olan evlerin taşınmasında asansör kullanılmasının mümkün olmaması nedeniyle insan gücünden yararlanmaktadır. Siz de firmamızın asansörlü taşıma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Nakliyat Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar evden eve nakliyat yapan firmalar, taşınmak isteyen kişiler açısından büyük bir kolaylık sağlasa da seçilecek firma nedeni ile bu durum tam tersine dönebilmektedir. Bu yüzden de doğru firma seçimi büyük önem taşımaktadır ve bu işlem özen ile yapılmalıdır. Firma seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlardır:

 • Firmanın yasal olarak hizmet veren ve vergi veren, fatura kesen bir firma olmasına dikkat edilmelidir. Bu durum bir sorun yaşadığınızda karşınızda muhatap bulabilmeniz açısından önemlidir.
 • Nakliye işlemini yapacak olan firmanın bu işlemde sigorta yapıyor olması da önemli olan bir diğer unsurdur. Eşyaların taşıma esnasındaki güvenliği açısından sigorta bir avantajdır.
 • Firma seçmeden önce iyi bir piyasa araştırmasının yapılması gerekmektedir. Aynı hizmete daha uygun fiyata alabileceğiniz firmalar muhakkak ki bulunmaktadır.
 • Firma personellerinin saygılı ve yapacakları iş konusunda deneyimli olması da gözden kaçırılmamalıdır.

Bu konulara dikkat edildiği müddetçe kusursuz ve sorunsuz bir taşınma süreci geçirmek mümkündür.

Depolama Hizmeti

Fatih evden eve nakliyat firmamız, evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra farklı hizmetleri de müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat, uluslar arası nakliyat gibi pek çok lokasyonda hizmet veren firmamız, tüm bunların yanı sıra depolama olanakları da sağlamaktadır. Bazı eşyaların belirli bir süreliğine saklanabilmesi amacıyla depolama hizmetine zaman zaman herkes ihtiyaç duyabilmektedir.

Bu ihtiyacın karşılanması amacıyla firmamız da depolarını müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Eşyalarınız, evinizden firma personellerimiz tarafından alınarak depolarımıza yerleştirilmektedir. Ayrıca bu esnada eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemi de yapılmaktadır. Fatih evden eve nakliyat firmamızın eşya depolama hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak ve depolama işi yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her anda firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmaların sayısı artık yüzlerle anılır olmuştur. Bu durum da, evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler açısından fiyat çeşitliliği sunması gibi bir avantajı barındırmaktadır.

Evden eve nakliyat konusunda faaliyet gösteren neredeyse her firmanın kendi fiyat politikası bulunmaktadır. Fatih evden eve nakliyat yapan firmamız, müşterilerine en iyi hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunabilmek için gayret etmektedir.

Artan yakıt fiyatları, gidilecek yerin mesafesi, taşınacak eşyanın miktarı ve niteliği gibi pek çok neden fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. Firmamız hizmetlerinin herkes tarafından ulaşılabilir olması için fiyat politikasını belirlerken oldukça hassas davranmaktadır.  Siz de firmamız tarafından verilen hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Fatih Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Aksaray Mahallesi
 2. Akşemsettin Mahallesi
 3. Alemdar Mahallesi
 4. Ali Kuşçu Mahallesi
 5. Atikali Mahallesi
 6. Ayvansaray Mahallesi
 7. Balabanağa Mahallesi
 8. Balat Mahallesi
 9. Beyazıt Mahallesi
 10. Binbirdirek Mahallesi
 11. Cankurtaran Mahallesi 
 12. Cerrahpaşa Mahallesi
 13. Cibali Mahallesi
 14. Demirtaş Mahallesi
 15. Derviş Ali Mahallesi
 16. Eminsinan Mahallesi
 17. Hacıkadın Mahallesi
 18. Hasekisultan Mahallesi
 19. Hırkaişerif Mahallesi
 20. Hobyar Mahallesi
 21. Hoca Giyasettin Mahallesi
 22. Hocapaşa Mahallesi
 23. İskenderpaşa Mahallesi
 24. Kalenderhane Mahallesi
 25. Karagümrük Mahallesi
 26. Katip Kasım Mahallesi
 27. Kemalpaşa Mahallesi
 28. Kocamustafapaşa Mahallesi
 29. Küçükayasofya Mahallesi
 30. Mercan Mahallesi
 31. Mesihpaşa Mahallesi
 32. Mevlanakapı Mahallesi
 33. Mimar Hayrettin Mahallesi
 34. Mimar Kemalettin Mahallesi
 35. Mollafenari Mahallesi
 36. Mollagürani Mahallesi Mahallesi
 37. Mollahüsrev Mahallesi
 38. Muhsinehatun Mahallesi
 39. Nişanca Mahallesi
 40. Rüstempaşa Mahallesi
 41. Saraçishak Mahallesi
 42. Sarıdemir Mahallesi
 43. Seyyid Ömer Mahallesi
 44. Silivrikapı Mahallesi
 45. Sultanahmet Mahallesi
 46. Sururi Mahallesi
 47. Süleymaniye Mahallesi
 48. Sümbülefendi Mahallesi
 49. Şehremini Mahallesi
 50. Şehsuvarbey Mahallesi
 51. Tahtakale Mahallesi
 52. Tayahatun Mahallesi
 53. Topkapı Mahallesi
 54. Yavuzsinan Mahallesi
 55. Yavuz Sultan Selim Mahallesi
 56. Yedikule Mahallesi
 57. Zeyrek Mahallesi