Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat  müşterilerimizin memnuniyeti düşünülerek en kısa sürede gerçekleştiriliyor. Sunulan hizmetin etkinliğini arttırmak için sürekli kendisini geliştiren kadroya sahibiz. Nakliyat elemanlarımız işlerini özen göstererek yapıyorlar. Ayrıca gerek ülkenin gerekse de bölgenin ekonomisine katkılar sağlıyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, sektöre yeni hizmetleri de sunuyoruz. Müşterilerin istediği adres uzman kadromuz tarafından öğreniliyor. Ekip şeklinde özel ve geniş bir araçla adrese geliyorlar. Eşyalar zarar verilmeden dikkatli bir şekilde araca diziliyor ve istenilen adrese ulaştırılıyor. Yol boyunca sıkıntı yaşanmaması için, aracın bakımı her hafta düzenle olarak yaptırılıyor. Eğer sıkıntı meydana gelir ise durum müşterilerimize açıklanıyor. Üretim sürecini kısaltabilmek adına müşteriler ile etkileşim halindeyiz.

Evden Eve Nakliyat’ın Kolaylığı 

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat sayesinde eşyalarınız, güven içerisinde istediğiniz yere taşınır. Eşyalarınızın yolculuk esnasında hasara uğramaması için, geniş araçlar tercihimizdir. Firmamızdan birçok müşteri memnun kaldığı için, diğer insanlara da önerilerde bulunmuşlardır. Alanında uzman ve her daim güler yüzlü olan çalışanlarımız sayesinde 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Evden eve nakliyat  her daim bir öncekine oranla değişiyor ve gelişiyor. Bulunulan her ortamda değişime ayak uyduran bir kadroya sahibiz. Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirirken işin tamamen sağlığını sunuyoruz. Nakliyat sırasında işi en güzel şekilde yapıp, var olan bilgi birikimimizi yaptığımız çalışmaya yansıtabiliyoruz. Hizmet almak istediğiniz her zaman arayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat ve Ulaşım Süresi 

Evden eve nakliyat yapılırken ulaşım konusunda sıkıntıların  meydana gelmemesi için gidiş ve dönüş mesafeleri arasında hesaplamalar yapılıyor. Eşyaların yerleştirilmesi sırasında kablolu olan elektronik ürünler önemli bir yeri kaplıyor.  Çok küçük bir ayrıntı olarak görülse de kabloların olası bir şekilde kopması elektronik ürünün bozulmasına neden olabilir. İtina ile eşyalar adresten alınma sırasında paketlenir. Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat yapılmadan önce, demir malzemeden meydana gelen eşyaların hasar görmemesi adına önlem alıyoruz. Eşyalar hiçbir şekilde kirletilmeden yerlerinden toplanıyor ve kolilere yerleştiriliyor. Bu zamana kadar yaptığımız işlerde, problem ile karşı karşıya kalmadık ve kalmayacağımıza da eminiz.

 • Nakliyat işlemleri tamamen virüslerden arındırılmış olup, hijyenik kurallara göre yapılıyor.
 • Evden eve yapılan nakliyatlarımız istenilen süre zarfında adrese teslim ediliyor.
 • Müşteri memnuniyetimiz önceliğimizdir.
 • Ambalajlama sırasında kaliteli malzemeler kullanılıyor.

Hizmetten yararlanmak isteyen her insan firmamızdan bilgi alabiliyor.

Evden Eve Nakliyat İle Zaman Tasarrufu Sağlamak 

Kişi kendi gücü ile mevcut eşyalarını taşımaya çalışır ise bedenine zarar verebilir. Çünkü taşıma içi tamamen profesyonel bir iş deneyimini gerektiriyor. Alanında uzman ve bilgili olan elemanlarımız, eşyaları taşıyabilecek güce sahiptir. Ekip halinde eşyalar taşındığı için, işlem hızlı bir şekilde tamamlanır. Fakat kişi kendi imkânları ile taşımaya kalkarsa çok uzun günler sürebiliyor. Bu nedenle firmamızın evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilmek avantajlıdır. Her zaman atik davranarak doğru bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Nakliye işinde en önemli unsurlardan birisi ambalajlama kısmıdır. Ambalajlama yapabilmek temiz bir işçilik deneyimini gerektiriyor. Malzemeler kaliteli ve hijyenik olduğu için rahatlık ile korunabilir.

Nakliyat İşleminde Nelere Dikkat Ediliyor? 

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat da  paketleme büyük bir titizlik gerektiriyor. Paketleme sırasında elamanların her birinin zaman sayacı vardır. Belirtilen zaman çerçevesinde hızlı ve pratik adımlarla paketleme işini bitirirler. Paketleme esnasında kullanılan paketin türü sağlam bir malzemedir. Müşterilerimizin bizlere emanet ettiği eşyalar hiçbir özelliği bozulmadan teslim ediliyor. Eşyaların montaj işlemi gerekiyor ise elamanlarımız getirdikleri matkap türü aletler ile yapıyorlar. Yıllarca oluşturdukları bilgi birikimini, işlerini severek yaptıkları müşterilerine aktarıyorlar. Eşyalara herhangi bir şekilde zarar gelirse maliyeti karşılanıyor. Naylon türünün kabarcıklı olması önemli bir etkendir. Çünkü eşyalar darbe ile karşılaştığı zaman hava baloncukları tampon görevini üstlenir ve korur.

Nakliyat Ekibinin Hijyen Konusunda Aldığı Önlemler 

Ekibimiz özellikle bu günlerde temizlik konusunda gerekli özen ve hassasiyeti gösteriyor. Eşyalar aracılığı ile herhangi bir mikroskobik canlı ve virüsün geçişine izin vermemek için eldiven ve maske takıyorlar. Dokundukları eşyalara dezenfekte malzemeleri ile  siliyorlar ve müşterinin istediği alana yerleştiriyorlar. Firmamıza ait olan tüm araçların yetkinlik belgesi ve gereken donanım yetileri bulunuyor.Kıyafetlerin temiz bir şekilde götürülmesi için hijyenik kapaklı dolaplarımız mevcuttur. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda dolaplara kıyafetleriniz yerleştirilir. Cam, seramik ve porselen türü eşyaların kırılmaması adına havacıklı naylon iki kat olarak sarılıyor. Sizlerde Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

 

Gaziosmanpaşa Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Bağlarbaşı Mahallesi
 2. Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi
 3. Fevzi Çakmak Mahallesi
 4. Hürriyet Mahallesi
 5. Karadeniz Mahallesi
 6. Karayolları Mahallesi
 7. Karlıtepe Mahallesi
 8. Kâzım Karabekir Mahallesi
 9. Merkez Mahallesi
 10. Mevlana Mahallesi
 11. Pazariçi Mahallesi
 12. Sarıgöl Mahallesi
 13. Şemsipaşa Mahallesi
 14. Yenidoğan Mahallesi
 15. Yenimahalle Mahallesi
 16. Yıldıztabya Mahallesi