Ev eşyalarının veya işyerlerinin eşyalarını bir yerden başka bir yere temelli olarak götürülmesi işlemini taşıma işlemi denilmektedir. İnsanlar hayatları boyunca pek çok farklı sebepten dolayı yer değişiklikleri yapabilmektedirler. Bu yer değişiklikleri sırasında ise özel ve genel olan eşyalarını da beraberlerinde taşımaktadırlar. Bu taşıma işlemleri geçmişte profesyonel olmayan yöntemlerle yapılırken günümüzde profesyonel olarak bu işlemi yürüten firmalardan hizmet alınmaktadır. Güngören  evden eve nakliyat olarak bizler de bu konu hakkında hizmet veren tecrübeli ve başarılı bir firmayız. Sunmuş olduğumuz bütün taşıma sistemlerindeki kalite ve düzen  müşterilerimiz tarafından memnuniyet dönüşleri sağlamaktadır. Sizlerde taşıma işlemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek  yardım alabilirsiniz.

Taşıma İşleminde Ön Hazırlık

Herhangi bir taşıma ihtiyacınız olduğu zaman Güngören  evden eve nakliyat ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız öncelikli olarak evinize gelip keşif yapmaktadır. Bu keşif sırasında ne kadar eşyanız olduğu, hangi tür taşımacılığı tercih edeceğiniz gibi konulara karar verilerek eşyanızın taşınacağı günün randevusu sizlere verilmektedir. Bu randevunun ardından son teknoloji kullanmış olduğumuz bütün ekipmanlarımız ve  taşımacılık işlemi ile ilgili bilgili ekip arkadaşlarımızla beraber eşyalarınızı güvenilir ve hızlı bir şekilde taşımaktayız. Firmamız eşyalarınızla ilgili olabilecek herhangi bir sorunda sorumluluğunu üzerine alacak şekilde sigortalı taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Herhangi bir kaza yangın veya eşyaların başına gelebilecek bir zararda bütün sorumluluk firmamızın üzerinedir ve bunun ödemesini sizlere gerçekleştirmekteyiz.

Eşyaların Korunaklı Şekilde Paketlenmesini Sağlamak

Güngören  evden eve nakliyat olarak eşyaların taşınması sırasında korunaklı bir şekilde paketlenmesine oldukça fazla önem vermekteyiz. Her bir eşya kendine özgü bir şekilde paketlenmesine dikkat etmek eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için oldukça önemlidir. Paketleme sırasında dikkat etmiş olduğumuz ayrıntıları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Özellikle beyaz eşyaların dış kısmının kolay zarar görebilmelerini öngörerek paketlemede bu kısımların darbelere karşı korunaklı yöntemler ile kapatmaktayız. Ayrıca beyaz eşyaların motor bölümünün zarar görmemesi için bu kısımlarına da özenli bir paketleme gerçekleştirmekteyiz
 • Mobilyaların demontaj işlemini gerçekleştirdikten sonra her bir parçasını ayrı ayrı paketleyerek çizilme gibi sorunları önlemekteyiz.
 • Mutfak eşyası ve aksesuar gibi ürünlerin kutulanması kısmında öncelikli olarak eşyaları korunaklı bir şekilde paketleyip daha sonra kutulara yerleştirmekteyiz.
 • Halı Koltuk gibi ürünlerin hem kirlenmesini hem de zarar görmesini önleyecek şekilde örtüler ile kapatarak taşımalarını sağlamaktayız.

Bunlara ek olarak yataklarınızı ambalajlı olarak taşınması sırasında toz, mikrop gibi herhangi bir şekilde temas etmeden taşımalarına özen göstermekteyiz.

Taşımacılık Ücretleri

Güngören  evden eve nakliyat olarak eşyaların taşınması sırasında farklı ücretlendirmelerimiz olabilmektedir. Bu ücretlendirmeler tamamen sizlerin taleplerine göre değişkenlik göstermektedir. Birinci önceliğimiz eşyanın taşınacağı mesafedir. Eşyanın taşınacağı mesafe fiyata etki eden en önemli faktörlerdir Bunun dışında eşyaların tamamen müşteri tarafından veya firma tarafından paketleneceğine  karar vermek de fiyatlara etki eden faktörlerden bir tanesidir. Ayrıca eşyaların taşınması sırasında talep edeceğiniz ekstra herhangi bir durum var ise bunlar da fiyatlara farklılık olarak eklenebilmektedir. Her türlü fiyat konusunda firmamız uygun fiyat garantisi vererek taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Taşıma Yöntemleri Neler?

Müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz farklı taşıma yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi anahtar teslim taşımacılık olarak geçmektedir. Güngören  evden eve nakliyat olarak anahtar teslimi taşımacılık konusunda da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bütün eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından paketlenip yine taşınan yere firmamız tarafından yerleştirilmesi olarak sağlanan işlemlere anahtar teslim taşımacılık denilmektedir. Uzun yollarda yakıt tüketiminden kaynaklı olarak evden eve taşımacılık fiyatları yüksek olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek adına parselli taşımacılık sistemimiz bulunmaktadır. Aynı araç içerisinde birden fazla Evin eşyasını taşıma işlemine parselli taşımacılık denilmektedir. Bu taşımacılıkta fiyatlarımız neredeyse yarı yarıya düşmektedir.

Nakliyedeki Profesyonel Ekibimiz

Güngören  evden eve nakliyat olarak taşıma işlemi sırasında oldukça güvenilir ve alanında uzman ekipler ile çalıştırmaktayız. Ekip arkadaşlarımız güler yüzlü ve güvenilir kimselerden oluşmaktadır. Eşyalarınıza en az sizlerin gösterdiği kadar hassasiyet göstererek paketleme ve istiflenme,  götürülmesi gereken yere  getirme konusunda dikkatli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Herhangi bir taşımacılık ihtiyacınız olduğu zaman firmamız ile iletişime geçerek bu konuda yardım alabilirsiniz. Firmamız 7 günü 24 saat taşımacılık işlemleri ile ilgili hizmet vermektedir.

 

Güngören Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Akıncılar Mahallesi
 2. Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
 3. Gençosman Mahallesi
 4. Güneştepe Mahallesi
 5. Güven Mahallesi
 6. Haznedar Mahallesi
 7. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi
 8. Mehmet Nezih Özmen Mahallesi
 9. Merkez Mahallesi
 10. Sanayi Mahallesi
 11. Tozkoparan Mahallesi