Barınma ihtiyacı, insanların temel ihtiyaçları arasında gelmektedir. Bu ihtiyacın karşılanması, yerleşik hayata geçilmesi ile birlikte ev denilen mülkler sayesinde mümkün olmuştur. O dönemlerde toprağın parasız, ev yapmanın da yalnızca emeğe dayalı olmasından dolayı herkes mülk sahibi olabilmekteydi. Ancak günümüzde durum pek de öyle değildir.

Özellikle gelişmekte olan ülkelerde insanlar bir ev sahibi olabilmek için ömürlerinin yarısını çalışarak geçirmek zorunda kalmaktadır. Ev sahibi olmayan kişilerin barınma ihtiyaçlarının karşılanması açısından da kiralama yöntemi ortaya çıkmıştır. Bu yöntemde, ihtiyacından fazla eve sahip olan kişiler belirli bir ücret karşılığında evlerini geçici süreliğine başkalarına kullandırtmaktadır.

Ancak bireyler, farklı nedenlerden dolayı evlerinden taşınmak zorunda kalabilmektedir. Taşınma işlemi, hemen hemen herkes tarafından can sıkıcı olarak kabul edilen ve zorlu süreçleri barındıran bir işlemdir.

Nakliye Firması ile Anlaşmanın Yararları

Her ne kadar istenmeyen bir durum olsa da, taşınmak zorunda kalan insanlar açısından bu sürecin zorluklarını üstlenebilecek bir hizmet alanı doğmuştur. Evden eve nakliyat konusunda faaliyet gösteren firmalar, bireylerin seçimlerine göre farklı hizmet olanakları sunmaktadır. Firmamız da evden eve nakliyat konusunda taşınmak isteyen müşterilere hizmet vermektedir. Nakliye firması ile anlaşmanın avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Taşınmak isteyen kişinin iş yükünü azaltır hatta alınan hizmetin niteliğine bağlı olarak sıfıra indirir.
  • Eşyaların profesyonel ellerde taşınması sonucunda, meydana gelebilecek kazaların önüne geçilmektedir.
  • Evden eve nakliyat firmalarında çalışan kişiler sürekli olarak bu işi yaptıkları için artık elleri hızlanmıştır. Bu yüzden de taşınma işlemi kısa sürede gerçekleşmektedir.
  • Sökülmesi ve kurulması zor olan eşyaların hem sökülmesi, hem de yeniden kurulması sağlanmaktadır.
  • Kişilerin kendi başlarına bu iş yapmaya kalktıklarında ceplerinden çıkacak olan paradan, daha uygun fiyatlar ile hizmet alınabilmektedir.

Bunların dışında her zaman için kurumsal bir firma ile çalışmanın avantajını da yaşama imkanı bulacaksınız.

Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat firmalarının sağlamış olduğu hizmetler, sadece taşımacılık ile sınırlı değildir. Bazı firmalar müşterileri açısından depolama olanakları da sunmaktadır. Firmamız da müşterileri için bu hizmeti sağlamaktadır. Yeni taşınacağınız ev, eskisine oranla daha küçük olabilir ve sığmayacak eşyalarınız için geçici bir depolama hizmetine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu durumda firmamız depolanmasını istediğiniz ürünü evinizde paketleyerek teslim almakta ve depolarımıza nakliyesini sağlamaktadır. Depolarımız, eşyalarınıza zarar verebilecek nem, rutubet ve zararlı haşereler gibi her türlü etkenden arındırılmıştır. İhtiyacınız olan depolama hizmetini en uygun fiyatlar ile hemen şimdi almak için firmamızın irtibat numaraları üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Depoda kalacak ürünleriniz için bir zaman kısıtlaması bulunmamaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işi hele ki yüksek katlardan yapılıyorsa bireyler açısından tamamen eziyete dönüşmektedir. Evin en kaba eşyalarını dar merdivenlerden indirmeye çalışmak, hele ki evi kendi çabaları ile taşımak isteyen kişiler açısından büyük sıkıntı yaratmaktadır. Ayrıca bu durumda eşyaların zarar görme olasılığı da bulunmaktadır. Evden eve nakliyat yapan firmalar ise asansörlü taşıma sistemi sayesinde bu durumun üstesinden gelmektedir. Asansörlü nakliyat, insan gücüne olan ihtiyacı en alt seviyeye indirerek, hem kolay hem de uygun fiyatlı taşınma imkânı sağlamaktadır. Asansör ile ev taşıma yapılacağı zaman önce tüm eşyalar bir odada toplanır, daha sonra da odanın penceresi tekrar monte edilmek üzere çerçevesinden sökülür. Aşağıda bulunan asansör, sökülen bu pencerenin altına yanaşır ve taşıma işlemi gerçekleşir. Firmamız da müşterilerinin kolaylıkla taşınmasını sağlamak amacıyla asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu alanda faaliyet gösteren çok fazla firmanın olması ve her birinin farklı hizmetler sunması, fiyatlar açısından bir kesinliğin söz konusu olmasını imkânsız hale getirmektedir. Gidilecek mesafe, taşınılacak eşyanın miktarı gibi etkenler fiyat üzerinde belirleyici olmaktadır. Ancak firmamız, müşterileri için her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uzun yıllardan beri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile sektörde faaliyet gösteren firmamız, ardında yüzlerce mutlu müşteri bırakarak yoluna devam etmektedir. Siz de evinizin taşınması için evden eve nakliyat firmasına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibata geçerek, firmamızın uygun fiyatlı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız asansörlü taşıma, normal taşıma, depolama gibi pek çok hizmeti sizlerin kullanımına sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her anda sizlere bir telefon mesafesindeyiz.