Büyük şehirlerde taşınmak oldukça zorlayıcı olabiliyor. Hacmi büyük ve ağırlığı fazla olan eşyaları taşımak ise genellikle yardım almadan yapabileceğimiz bir iş değildir. Şehirler arası taşınma durumlarında ise bu iş zorlayıcılığı artmaktadır. Taşınma durumlarında profesyonel bir destek almamız neredeyse şarttır. Eşyaların paketlenmesi ve taşınması tek başımıza halledebileceğimiz bir iş değildir. Bu konuda bize destek verecek olan evden eve nakliyat şirketleri bulunmaktadır. Eşyalarımızı taşıyacağımız eve gelip önce paketler ve daha sonrasında da araca yükleyerek yeni taşınacağımız eve götürüp yerleştirirler. Bu sayede düzenimizi bozmadan taşınmayı gerçekleştirmiş oluruz. Kadıköy Evden Eve Nakliyat, sizlere profesyonel olarak hizmet veren bir kuruluştur. Tüm taşınma işleriniz için yanınızdayız ve önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat nedir sorusuna verilecek en kısa cevap; eşyaları bir evden başka bir eve taşımak olacaktır. Evden eve nakliyat taşınmak isteyen bireylerin tercih ettiği bir hizmettir. Eşyalarınızı evinize gelerek paketler ve daha sonrada araca yükleyip yeni evinize taşırlar. Evden eve nakliyat için profesyonel şirketleri tercih etmek gerekir. Kadıköy Evden Eve Nakliyat olarak sizlere profesyonel hizmet sunuyor ve taşıma işleminizi itinayla yapıyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliyatın yapılması için öncelikle bir firmayla anlaşmalısınız. Firma belirlediğiniz tarihte evinize gelecek ve ilk önce eşyalarınızı paketleyecektir. Daha sonra paketlenen eşyaları arabaya yükleyerek yeni evinize taşıyacaktır. Evden eve nakliyat şirketleri eşyalarınızın paketlemesinin yanı sıra kurma ve sökme işlemlerini de yapmaktadır. Firma, araca yüklemeden önce bazı eşyalarınızı söküp eşyalarınız taşındıktan sonra tekrar kurulum yapacaktır. Araçtan indirilen eşyalar yeni evinize taşınır ve istediğiniz odalara yerleştirilir. Bu eşyaların taşınması genellikle binanızdaki asansör yardımıyla olur. Eğer binada asansör bulunmuyorsa daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Eğer eşyalarınızın bir kısmını kendiniz paketlerseniz hem zamandan kazanırsınız hem de daha az ücret ödersiniz. Kadıköy Evden Eve Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve taşınma işlemlerinizi itina ile gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyata ihtiyaç duyduğunuz durumlarda gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle anlaştığınız firma size evinizin kaç odası olduğunu sormalıdır. Bu sayede tahmini olarak taşıma işlemi için kaç eleman gerektiği belirlenir. Aynı zamanda oda sayınıza göre bir tahminde bulunarak taşıma yapacak olan kamyonun büyüklüğü de belirlenir. Daha sonra taşıma günü geldiğinde firma evinize gelerek eşyalarınızı doğru bir şekilde paketlemeli, sökülmesi gereken eşyaları ise önce sökmeli daha sonra paketlemelidir. Paketleme işlemi kadar önemli olan bir başka işlem ise eşyaları evden çıkartırken ve yeni eve sokarken eşyalara zarar vermemektir. Eğer çalıştığınız firma profesyonel değilse eşyalarınızı taşırken duvara veya kapıya çarpabilir ve hem eşyanız hem de duvarlarınız zarar görebilir. Eşyalar itinayla yeni eve taşındıktan sonra kurulumu yapılacak olan eşyaların kurulumu yapılmalı ve eşyalar istediğiniz odalara yerleştirilmelidir. Kadıköy Evden Eve Nakliyat sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için hizmetten memnun kalmanız bizi mutlu edecektir.

Evden Eve Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliyat birçok insanın taşınırken kullandığı bir hizmettir. Eşyaların bir evden alınıp başka bir eve taşınması ve yerleştirilmesi anlamına gelen bu hizmetin bize sağladığı birçok avantaj vardır. Bu avantajlar ise şunlardır:

 • Bu hizmeti profesyonel olarak veren şirketler, eşyalarınızı itinayla paketlerler ve eşyalarınız taşınırken zarar görmez.
 • Eşyalarınızın kurulumunu yapmak ve paketlemek gibi işlemler firma tarafından yapılacağı için zamandan kazanırsınız.
 • Evden eve nakliyat firmalarında çalışanlar deneyimli elemanlar olduğu için içiniz rahat olur.
 • Eşyalarınız istediğiniz yere yerleştirilir ve düzeninizi kolay bir şekilde kurarsınız.

Ağır eşyaları taşımak sizin için zor ve zahmetli olur ve sağlığınızı olumsuz etkiler. Evden eve nakliyatta ise böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kadıköy Evden Eve Nakliyat güler yüzlü hizmetiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini önemsemektedir. Firmanızı seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey firmayla olan iletişiminizdir, iletişim kurabileceğiniz bir firmayı seçmelisiniz. Firmanın tecrübeli olması da bir diğer önemli noktadır. Elemanlar tecrübeli olursa eşyalarınızın taşınmasında hiçbir sorun yaşamazsınız ve hizmetten memnun kalırsınız. Biz de Kadıköy Evden Eve Nakliyat olarak tecrübeli kadromuzla size hizmet vermekteyiz.

 

Kadiköy Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. 19 Mayıs Mahallesi
 2. Acıbadem Mahallesi
 3. Bostancı Mahallesi
 4. Caddebostan Mahallesi
 5. Caferağa Mahallesi
 6. Dumlupınar Mahallesi
 7. Eğitim Mahallesi
 8. Erenköy Mahallesi
 9. Fenerbahçe Mahallesi
 10. Feneryolu Mahallesi
 11. Fikirtepe Mahallesi
 12. Göztepe Mahallesi
 13. Hasanpaşa Mahallesi 
 14. Koşuyolu Mahallesi
 15. Kozyatağı Mahallesi
 16. Merdivenköy Mahallesi
 17. Osmanağa Mahallesi 
 18. Rasimpaşa Mahallesi
 19. Sahrayıcedid Mahallesi
 20. Suadiye Mahallesi
 21. Zühtüpaşa Mahallesi