Günümüzde, taşınmak her birey için zorlayıcı bir durumdur. Düzenimizi değiştirmek ve tekrar yeni bir eve taşınmak bize zor gelebilir. Özellikle eşyaları taşımak oldukça zor olduğu için tek başımıza yapmamız pek mümkün değildir. Bu durumlar için evden eve nakliyat yapan işletmelere başvurmalıyız. Evden eve nakliyat, taşınacak eşyaların bir evden başka bir eve getirilmesi işlemidir. Türkiye’de ve Dünya’da evden eve nakliyat oldukça yaygındır ve taşıma işlemleri büyük oranla evden eve nakliyat yapan işletmeler tarafından gerçekleştirilir. Evden eve nakliyat deneyim gerektiren bir iştir. Biz de Kâğıthane evden eve nakliyat olarak taşınma işlemleriniz için sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden Eve Nakliyat nedir sorusuna verilebilecek en açıklayıcı yanıt; taşınmak istenen her türlü eşyanın bir evden başka bir eve götürülmesi olacaktır. Nakliyat denilince akla genellikle ilk gelen türlerden biri evden eve nakliyat olmaktadır. Bu işlemin profesyonel işletmeler tarafından yapılması hizmetten memnun kalmanız ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınması açısından önem arz etmektedir. Kâğıthane evden eve nakliyat sizlere profesyonel olarak hizmet vermekte ve işini itina ile yapmaktadır. Siz müşterilerimizin hizmet sonunda memnun kalması bizler için önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliyat işlemi, profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğer bir evden eve nakliyat şirketiyle görüşüp taşınacak eşyalarınızın olduğunu bildirecekseniz muhtemelen size ilk soracakları soru evinizdeki oda sayısıdır. Bu sorunun cevabına göre nakliyat firması eşyalarınızı taşıyacağı kamyonun büyüklüğünü ve taşıma işleminde kaç kişinin bulunacağını belirler. Taşıma günü geldiğinde ise evden eve nakliyat için firma evinize gelir ve gerekli olan ürünlerin demontajını yapar, her ürünü uygun şekilde paketler ve kamyona yükler. Bu noktada özel eşyalarınızı ve mutfak eşyalarınızı önceden kendiniz paketlediyseniz hem ufak da olsa bir indirim alırsınız hem de vakitten tasarruf etmiş olursunuz. Bu eşyaların kamyonete taşınması genellikle binanızın asansörünün yardımıyla olur ve eğer binada asansör bulunmuyorsa daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Kâğıthane evden eve nakliyat, tüm taşınma işlemlerinizde size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Evden eve nakliyat, profesyonel ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Taşınma esnasında en önemli nokta eşyalarınızın ezilmemesi ve zarar görmemesidir. Bunun için eve gelen nakliyat şirketinin öncelikle taşınacak eşyaları uygun şekilde paketlemesi gerekir. Bu paketleme, taşıma sırasında eşyalarınızı koruyacak ve onlara zarar gelmesini önleyecektir. Bir diğer önemli nokta ise taşınılan evden yeni eve gelindiğinde eşyaların paketlerini açarken dikkatli olmak ve kapı, duvar gibi yerlere eşyaları çarptırmamaktır. Nakliye şirketinin işini özenli yapması ve tecrübeli olması bu noktada önemlidir. Eşyalar taşınılacak olan eve getirildiğinde kurulumu yapılacak olan eşyalar da olacaktır. Bu kurulumun doğru şekilde yapılması da önemlidir. Kâğıthane evden eve nakliyat, tüm bu işlemleri dikkatli bir şekilde profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Nakliyat’ın Avantajları Nelerdir?

Evden eve nakliyat taşınacak olan bireylere birçok açıdan kolaylık sağlamaktadır. Hayatımızı kolaylaştıran bir sistem olan evden eve nakliyat sisteminin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Eşyalarınız profesyonel bir şekilde paketlenir ve taşınır; bu sayede de eşyalarınız zarar görmez.
 • Eşyalarınız deneyimli elemanlar tarafından taşınır ve içiniz rahat olur.
 • Eşyalarınızı paketlemek ve sökülmesi gereken eşyaları söküp tekrar kurmakla uğraşmazsınız.
 • Taşınacak olan eşyalar büyük ve ağır olabilir, bunları tek başınıza taşımak sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Evden eve nakliyatta ise eşyalarınız profesyoneller tarafından taşınır ve sağlığınız zarar görmez.
 • Eşyalarınız normalden daha kısa sürede taşınır ve düzeninizi kurmakta zorluk çekmezsiniz.

Kâğıthane evden eve nakliyat ile çalışmak size bu avantajları sağlayacak ve taşınmanızı kolay hale getirecektir.

Nakliye Hizmeti Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Çalışacağınız nakliye şirketini seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki şirketi tecrübeli bir şirket olmasıdır. Deneyimli firmalar taşıma işleminizi yaparken eşyalarınıza zarar vermez ve taşıma işlemini profesyonel bir şekilde yaparlar. Bir diğer nokta da nakliyat sigortasıdır. Anlaştığınız şirketten nakliyat sigortası yapmasını isteyin ve bunu yapacağından emin olun. Anlaştığınız şirketle iletişim kurabiliyor olmanız önemlidir. İyi iletişim kurabildiğiniz bir şirket size daha kolay yardımcı olacaktır. Kâğıthane evden eve nakliyat tüm bu noktalara göz önüne aldığınızda sizin için uygun bir seçenek olacaktır.

 

 

Kağıthane Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Çağlayan Mahallesi
 2. Çeliktepe Mahallesi
 3. Gültepe Mahallesi
 4. Emniyet Mahallesi
 5. Gürsel Mahallesi
 6. Hamidiye Mahallesi
 7. Harmantepe Mahallesi
 8. Hürriyet Mahallesi
 9. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 10. Merkez Mahallesi
 11. Nurtepe Mahallesi
 12. Ortabayır Mahallesi
 13. Sultan Selim Mahallesi
 14. Seyrantepe Mahallesi
 15. Şirintepe Mahallesi
 16. Talatpaşa Mahallesi
 17. Telsizler Mahallesi
 18. Yahya Kemal Mahallesi
 19. Yeşilce Mahallesi