Ev taşımak büyük şehirlerde yaşayan insanlar için oldukça zahmetli bir iştir. Ev taşımak için gerekli aracı ve elemanları bulmak kolay bir iş değildir. Birçok insan evini taşımadan önce bir sürü konuyu düşünmek zorunda kalıyor. Eşyalara uygun taşıma aracı bulmak, eşyaların taşınması için yardımcı eleman bulmak, eşyaları paketlemek ve bunlar gibi daha birçok işi tek başına halletmek çok zordur.

Bir şehirden başka bir şehre taşınacaksanız ise destek almadan bu işin altından kalkabilmeniz neredeyse imkânsızdır. Bu tür durumlarda hayatımızı kolaylaştıracak çok sayıda hizmet bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi evden eve  nakliyat hizmetidir. Bu hizmet, siz enerji veya zaman harcamadan eşyalarınız nakliye firması desteğiyle bir evden diğerine taşınmasını sağlar. Evden eve nakliyat profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Kartal Evden Eve Nakliyat, profesyonel bir nakliye firmasıdır ve ev taşıma konularında size yardım etmek için hazırdır.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat en basit tanımıyla; eşyaların bir evden alınıp başka bir eve götürülmesidir. Bu hizmet profesyonel firmalar tarafından verilmektedir. Anlaştığınız firma önce sizi arayarak evinizin oda sayısını öğrenir ve ona göre taşıma aracının büyüklüğünü ve eleman sayısını belirler. Daha sonrasına evinize gelerek eşyalarınızın taşıma işlemini gerçekleştirir. Evden eve nakliyat çok sayıda insanın hayatını kolaylaştıran bir hizmettir.

Zaman ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Bu noktada güvenilir ve bilinen firmaları tercih etmek sizin için her zaman doğru olacaktır. Kartal Evden Eve Nakliyat, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için müşterilerimizin verile hizmetten memnun kalmaları bizler için çok önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliyatın gerçekleşmesi için ilk önce bir nakliyat firmasıyla anlaşmanız gerekmektedir. Nakliyat firmasıyla anlaşma sağladıktan sonra firma sizden evinize dair bilgiler isteyecek ve buna göre taşıma aracını ve eleman sayısını belirleyecektir.

Daha sonrasında planladığınız tarihte evinize gelerek öncelikle eşyalarınızı paketleyecektir. Bir sonraki adım ise bu eşyaların itinayla taşıma aracına taşınmasıdır. Bu adımda genellikle bina asansörü kullanılır ve binanızda asansör bulunmuyorsa bunu firmaya önceden haber vermeniz gerekir. Eşyalar araca yüklendikten sonra yeni evinize getirilir. Paketli eşyalar araçtan alınarak yeni evinize taşınır ve istediğiniz yere yerleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Evden eve nakliye hizmeti, hayatımıza kolaylık katan bir hizmettir. Bu hizmeti veren firmaların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle firma ve müşteri taşıma gününden önce hizmet hakkında detaylı olarak konuşmalı ve hizmeti planlamalıdır. Sonrasında hizmeti verecek olan firma evinize gelir ve eşyalarınızı paketler.

Bu noktada özel eşyalarınız gibi toplaması kolay olan eşyalarınızı kendiniz paketleyerek indirim alabilirsiniz. Firmanın dikkat etmesi gereken nokta eşyalarınızın paketlemesini doğru yapmak ve eşyalarınızı taşırken evinize veya eşyalarınıza zarar vermemektir. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde evden eve nakliye hizmeti çok avantajlı bir hizmettir. Kartal Evden Eve Nakliyat, müşterilerine profesyonel hizmet sunuyor ve işini özenle yapıyor.

Evden Eve Nakliye Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Ev taşıma işlemi birçok insan için oldukça zahmetlidir. Bu zahmeti işi kolay hale getiren hizmet, evden eve nakliye hizmetidir. Evden eve nakliyat hizmeti hayatımıza kolaylık getirir. Bu hizmetin çok sayıda avantajı vardır:

 • Zaman ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.
 • Ev eşyalarınız firma tarafından istediğiniz yere yerleştirileceği için düzeninizi kurmanız oldukça kolay olacaktır.
 • Evinize ağır ve büyük eşyalar bulunuyorsa bunları taşımak çok zor olacak ve sağlığınızı olumsuz etkileyecektir. Evden eve nakliye hizmeti alırsanız bu iş deneyimli kişiler tarafından yapılacaktır
 • Doğru şekilde paketlenen eşyalarınız taşınırken zarar görmeyecektir.
 • Ev taşıma işleminizi profesyonel kişiler tarafından yapılacağı için içiniz rahat olur.

Kartal Evden Eve Nakliyat olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Nakliye Hizmeti Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çalışacağımız nakliye firmasını seçerken öncelikle profesyonel bir firma olmasına dikkat etmeliyiz. Profesyonel hizmet veren firmaların deneyimli kadroları bulunur ve size daha iyi hizmet verir. Firmanızla iyi iletişim kurmalı ve taşıma planını iyi yapmalısınız. Nakliye hizmetini verecek olan firmanın bu plana uyması önemlidir. Biz de Kartal Evden Eve Nakliyat olarak deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

 

 

Kartal Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Atalar Mahallesi
 2. Cevizli Mahallesi
 3. Cumhuriyet Mahallesi
 4. Çavuşoğlu Mahallesi
 5. Esentepe Mahallesi
 6. Gümüşpınar Mahallesi
 7. Hürriyet Mahallesi
 8. Karlıktepe Mahallesi
 9. Kordonboyu Mahallesi
 10. Orhantepe Mahallesi 
 11. Ortamahalle Mahallesi
 12. Petrol-İş Mahallesi
 13. Soğanlık Mahallesi
 14. Topselvi Mahallesi
 15. Uğur Mumcu Mahallesi
 16. Yakacık Çarşı Mahallesi
 17. Yakacık Yeni Mahallesi
 18. Yalı Mahallesi
 19. Yukarımahalle Mahallesi
 20. Yunus Mahallesi