Küçükçekmece  evden eve nakliyat olarak yıllardır taşımacılık işlemleri konusunda hizmet veren başarılı bir firmayız. Firmamız son teknolojiyi takip ederek taşıma işlemlerinde ki bütün güncel  ekipmanları kullanıp taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yenilenen dünya ve ekonominin takibini yaparak uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunmak birinci önceliğimizdir. Eşyalarınız maddi ve manevi olarak sizler için oldukça önemlidir. Ve taşınma sırasında bu eşyaların herhangi bir sebepten ötürü zarar görmesi sizlere oldukça mutsuz edecektir. Bu konu ile ilgili  dikkat edilmesi gereken bütün ayrıntıları ile daha özenli bir çalışma yürütmekteyiz. Böylelikle sizler yeni kuracağınız hayata odaklanabilirsiniz.

Firmamızın Taşıma İşleminde Dikkat Ettiği Hususlar

Küçükçekmece  evden eve nakliyat olarak eşyaların taşınması sırasında bütün ayrıntılara dikkat edecek bir hizmet sunmaktayız. Eşyaların paketlenmesi konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Her bir eşyanızın kendine özgü taşıma sistemine göre paketlenmesini gerçekleştirmekteyiz. Koltuk kanepe ürünlerinin ahşap ayak kısımlarının çizilmemesi için ve paketleme işlemini gerçekleştirirken tekstil alan kısımlarının kirlenmemesi veya zarar görmemesi için korumalarını sağlamaktayız. Beyaz eşyalarınızın motor kısımları ve kaplama kısımlarını tamamen kapatarak taşınma sırasında en ufak bir hasar görmesinin önüne geçmekteyiz. Ev aksesuarları ve mutfak eşyalarınızın taşınma ve araca istiflenme sırasında güvenli bir şekilde taşınması için dikkatli davranmaktayız. Ayrıca müşterilerimiz ile iletişim içerisinde olarak eşyaların özelliklerine göre bir çalışma stili yürütmekteyiz.

Asansörlü ve Sigortalı Taşımacılık

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında asansörlü taşımacılık bulunmaktadır. Evinizin hangi katta olduğu ve taşınılacak olan evin hangi katta olduğuna göre asansör hizmetini sunmaktayız. Firmamız asansörü evinizde uygun olan bir yere kurduktan sonra hızlı bir şekilde bu asansör üzerinden eşyaların taşınması sağlamaktadır. Asansör ile taşınamayacak olan eşyalar da klasik taşıma yönteminde oldukça dikkatli bir şekilde taşımayı gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü taşımacılık da asansör sistemini kullanacak olan arkadaşımız bu konu ile ilgili eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu diğer hizmetlerden bir tanesi ise sigortalı taşımacılık hizmetidir. Sizlerle de yapmış olduğumuz sözleşmede eşyalarınızı sigorta ile garanti altına almaktayız. Böylelikle herhangi bir eşya zararı durumunda bütün sorumluluk firmamızda olmaktadır ve sizler maddi olarak bir zarara uğramamaktasınız. Küçükçekmece  evden eve nakliyat olarak son teknoloji taşımacılığı uygun fiyata ve güvenli bir şekilde sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Fiyatlara Etki Eden Faktörler

Küçükçekmece  evden eve nakliyat olarak oldukça uygun fiyatlara taşıma işlemlerini sunmaktayız. Fiyatlarımız bazı ayrıntılara göre değişkenlik göstermektedir. Peki, fiyatlandırmaya etki eden faktörler nelerdir sıralayalım;

• Eşyanın miktarı taşıma fiyatlarına etki eden faktörlerden bir tanesidir.

• Taşınılacak olan mesafede taşıma fiyatlarına etki eden en önemli faktördür. Çünkü mesafe uzadıkça kullanılacak olan yakıt miktarı ve ekip değişeceği için fiyatlandırmalar buna göre artabilir.

• Taşıma şekline göre fiyatlarda farklılıklar oluşabilir. Anahtar teslim taşımacılık, parselli taşımacılık ve klasik taşımacılık birbirlerinden farklı fiyatlandırmalara tabi tutulmaktadır.

• İstemiş olduğunuz ekstra bir hizmet var ise fiyatlara bunlar da etki etmektedir.

• Eşyalarınız araç içine alındıktan sonra bir süre bekletilmesi durumu var ise ambar hizmeti de fiyatlarımıza eklenmektedir.

Taşıma Yöntemleri

Küçükçekmece  evden eve nakliyat olarak taşıma sistemleri hakkında da sizleri bilgilendirmekteyiz. Anahtar teslimi taşımacılıkta ev eşyalarınızın tamamını biz toparlayıp yine taşındığımız yere biz yerleştirmekteyiz. Diğer bir taşıma şekli  klasik taşımacılıktır. Bu taşımacılıkta sizlerin paketlemiş olduğu eşyaları bizler taşınması gereken yere götürmekteyiz. Taşıma yöntemlerinden fiyata etki eden bir taşımacılık yöntemi ise parselli taşımacılıktır. Bu taşımacılıkta eğer eşyalar uzun bir mesafede götürülecek ise aynı araç içerisinde birden fazla evin eşyası götürülmektedir. Böyle bir durum sağlandığı  zaman ise sizlere oldukça uygun fiyata mal olmaktadır. Burada tercih tamamen müşteriler inisiyatifine kalmıştır.

Çalışma Sistemimiz

Küçükçekmece  evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı taşımadan önce ön keşif yapıp eşya miktarına göre ve taşınacak mesafeye göre araç tercihinizi yapmaktayız. Daha sonrasında sizlere uygun ekip arkadaşlarımızı atayarak taşıma işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamızda hem güven hem de eşyaları teslim etme konusunda güvenebilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman şikayet veya herhangi bir şey talep ettiğiniz zaman talep için bizlerle iletişime geçerek konu ile ilgili yardım alabilmeniz mümkündür. Taşıma işlemi ile ilgili bir ihtiyacınız olduğu zaman firmamızın iletişim numaralarından veya web sitesinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Küçükçekmece Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Atakent Mahallesi
 2. Atatürk Mahallesi
 3. Beşyol Mahallesi
 4. Cennet Mahallesi
 5. Cumhuriyet Mahallesi
 6. Fatih Mahallesi
 7. Fevzi Çakmak Mahallesi
 8. Gültepe Mahallesi
 9. Halkalı Mahallesi
 10. İnönü Mahallesi
 11. İstasyon Mahallesi
 12. Kanarya Mahallesi
 13. Kartaltepe Mahallesi
 14. Kemalpaşa Mahallesi
 15. Mehmet Akif Mahallesi
 16. Söğütlüçeşme Mahallesi
 17. Sultanmurat Mahallesi
 18. Tevfikbey Mahallesi
 19. Yarımburgaz Mahallesi
 20. Yenimahalle Mahallesi
 21. Yeşilova Mahallesi