Ofis taşımacılığı, en zor taşıma işlemlerinden birisidir. Özellikle de ofisini taşıyacak olan kişiler için büyük bir sorun olur. Nedeni ise ofiste bulunan eşyaların oldukça değerli olmasındandır. Evrakların kaybolması ortaya büyük sorunların çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle de ofisi taşımak için tercih edilen kişilerin oldukça dikkatli seçilmesi gerekir.

Ofis Taşımacılığı Nedir?

Ofis taşımacılığı, ofis eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden bir ofisten diğer ofise taşınma işlemidir. Firmamız taşınma işlemleri sırasında eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmemesi için büyük bir titizlikle çalışır. Üstelik işini iyi yapan ve işinde uzman olan bir ekip ile çalışmalarını yerine getirir. Bu nedenle de herhangi bir korku ya da kuşku yaşamanıza gerek yoktur. Çünkü firmamız sizin için eşyalarınızı büyük bir titizlik ile hem paketler hem de en doğru şekilde yerleştirme işlemini yerine getirir. Firmamız yaptığı işlerde eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmeyeceğine dair sizlere garanti verir. Eşyalarınıza bir zararın gelmesi durumunda da bütün sorumluluğu üstlenerek işleminizi yerine getirir.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ofis taşımacılığı, işlemi ilk olarak tespit işleminin yerine getirilmesi ile yapılır. Firmamız ile görüşmelerinizi yapmanızın ardından adresinize personel gönderiyoruz. Taşınacak eşyaların miktarlarını ve cinslerini bu aşamada belirliyoruz. Eşyalarınızın çokluğuna göre de taşıma için hangi büyüklükte bir araca ihtiyaç duyacağımızı tespit ediyoruz. Planlama aşması sırasında ofisin bulunduğu konum oldukça önemlidir. Ofisin bulunduğu konuma uygun olarak bir taşımacılık sistemi tercih edilir. Daha sonra ise eşyaların koli içerisine yerleştirilme işlemini yapıyoruz.

Paketlenmesi gereken eşyalarınızın genel olarak dosya ve evraktan oluşmasından dolayı kolaylıkla ayırt edebilmek amacı ile etiketleme işlemini yerine getiriyoruz. Ofisinizde bulunan mobilyalarınızı ise ambalajlıyoruz. Mobilyalarınızın her birini marangozlarımız ustalıkla söker aynı zaman da montaj işlemi sırasında kolay bir şekilde bulunabilmesi için numaralandırılır. Ardından da eşyalarınızı paketlemekteyiz. Eşyalarınızı paketlediğimiz gibi ustalıkla da taşıyoruz.

Ofis Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Ofis taşımacılığı, olarak büyük bir titizlikle eşyalarınızı bulunduğunuz adresten alarak taşınacak olan diğer adrese götürülür. Eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde içeriye taşımaktayız. Özel ambalaj ürünlerini kullanarak paketlediğimiz eşyalarınıza numaralandırma işlemini uyguladığımız için kolay bir şekilde bulunma durumu vardır. Çalışanlarımız tarafından eşyalarınızın montaj işlemlerini yerine getiriyoruz. İçerisinde özel  evraklarınızın bulunduğu kolilerinizi de istediğiniz bir yere bırakıyoruz. Bu sayede size vermiş olduğumuz ofis taşıma hizmetini de tamamlamış oluyoruz.

Ofis taşıma işlemlerimizi belli olan bir sözleşmeye bağlı olarak tamamladığımız için her iki tarafı da güvence altına almaktayız. Eşyalarınızı sigortalamamız sizin daha da güvende olmanızı sağlar. Taşıma işlemlerimiz sırasında fiyatlarımızı verdiğimiz hizmete göre belirlemekteyiz. Aynı zaman da taşınacak olan eşyalarınızın miktarı, adres mesafesi, ambalaj malzemesi, teknik ekipman, personel sayısı gibi durumlar ile birlikte sizlerin ödeyeceğiniz miktarı belirlemekteyiz.

Ofis Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis taşımacılığı, büyük bir titizlik ister bu nedenle de dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Firmamızı seçmeniz sizin için en doğru hizmet olur. Çünkü işlemlerimizi belgeli ve garantili bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bu nedenle de herhangi bir sorun yaşama durumunuzu da engelliyoruz. Firmanın belgelerinin bulunması oldukça önemlidir.

Aksi halde bir sorun yaşama durumunuz da meydana gelebilir. Aynı zaman da firmanın sigortalı olarak işlem yapması da önemli durumlar arasında yer alır. Sigortanın olması durumunda eşyalarınız daha da güven içerisinde bulunur. Bu nedenle de dikkatli davranılması oldukça önemli olan durumlar arasında yer alan bir durum olur.

Ofis Taşımacılığının Avantajları Nelerdir?

Ofis taşımacılığının sizlere sağladığı bir çok avantaj vardır. Öncelikle eşyalarınızdan herhangi bir şekilde kaybolma, çalınma ya da zarar görme şeklinde durumlar meydana gelmez. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Firmamızın işinde uzman olan kişiler ile çalışmasından dolayı işlemleriniz en kısa sürede yerine getirilir. Bu da size büyük oranda avantaj sağlar.

Eşyalarınızın zarar görmemsi nedeni ile ücretten de büyük oranda avantaj sağlarsınız. Bunların yanı sıra işlerinizin aksama durumunun olmamasından dolayı da oldukça avantajlı ve bir o kadar da karlı bir iştir. Bu nedenle firmamızı tercih ederek ofis taşıma işleminden yararlanmanız durumunda büyük oranda avantaj elde etme imkanınız  da olur.