Pendik evden eve nakliyat hizmeti, sizlere taşınma sürecinizde destek olmak, eşyalarınızı en iyi şekilde taşımak ve teslim etmek için vardır. Bu hizmet sayesinde taşınma işlerini dert etmenize hiç gerek kalmaz. Profesyonel evden eve taşımacılık firmamız, eşyalarınızın güvenliğinden sorumludur.

Taşıma hizmeti, hızlı ve güvenilir olmalıdır. İnsanlar yüksek maliyetlere satın aldıkları eşyalarına bir zarar gelmesini haklı olarak istemezler. Ancak güvenilir olmayan kişilere bu eşyaları taşıttıklarında, gelebilecek hasarları da göze almış olurlar. Bu nedenle profesyonel firmalarla çalışmanın önemi büyüktür.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?

Pendik evden eve nakliyat yapılırken, dikkatli olunması ve eşyalar konusunda titiz davranılması gerekir. Taşıyan kişiler de bunun bilincinde olarak hareket etmelidir. Taşıma yaparken merdiven boşluklarında eşyaların zarar görmemesi için asansörlü taşımacılık kavramı ortaya çıkmıştır. Bu sayede insanların değer verdikleri eşyalarının merdivenden indirilirken duvarlara çarpıp hasar görmesi önlenmiş olur.

Evden eve taşımacılığın mutlaka profesyonelce yapılması gerekir. Tüm çalışanlar bunun bir ekip işi olduğunu bilmelidir. Özenle aracımıza yüklenen eşyalarınız, gideceği yere kadar taşınır. Yeni evinize ya da iş yerinize özenle yerleştirilir. Ev ya da ofis taşımacılığı konusunda tecrübeye sahip bir firmayız.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Pendik evden eve nakliyat hizmetleri demek, eşyalarınızın bulunduğunuz evden alınması, gideceği yere kadar taşınması ve yeni evinize konularak size teslim edilmesi demektir. Bu hizmet içeriğinde eşyalarınızın düzgün bir şekilde taşınması için gerekli tüm detaylar bulunmaktadır.

Evden eve nakliyatın amacı, insanların taşınma süreçlerinde herhangi bir mağduriyet yaşamadan eşyalarını nakledebilmesidir. Firmamız bu konuda müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizlerin bu süreci en rahat şekilde atlatması için, gerekli olan tüm hizmetleri sunan, profesyonel bir evden eve nakliyat firmasıyız.

Evden eve nakliyat yanında ofislerin de taşıma hizmetleri yürütülebilir. Önemli olan eşyaların bir yerden başka bir yere taşınacak olmasıdır. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması, bu süreçte herhangi bir aksaklık yaşanmaması için bizimle iletişime geçerek bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Pendik evden eve nakliyat gerçekleştirilirken gerekli görüldüğü durumlarda mobilyalarınızın demontajı yapılır. Örneğin gardırop gibi büyük eşyaların tek parça halinde evden çıkartılıp araca yüklenmesi mümkün olmayabilir. Bu durumda önce demonte edilmesi, yeni evinize ulaştığımızda ise monte edilmesi gerekir.

Bunun yanında bazı hassas yapılı eşyaların güzel bir şekilde ambalajlanması gerekir. Bu ambalajların tamamı firmamız tarafından temin edilir. Sizlerin herhangi bir sıkıntı yaşamaması için tüm hizmetler ve hizmet detayları firmamıza aittir. Beyaz eşyalar, televizyon, masa üstü bilgisayar gibi gereçlerin ambalajlanması, taşınma sırasında çizilmemelerini ve ufak tefek hasarlar almamalarını sağlar.

Evden Eve Nakliyat Avantajları

 • Pendik evden eve nakliyat hizmetinin en büyük avantajı, eşyalarınıza zarar vermeden taşıma işlemlerinin gerçekleştirilecek olmasıdır.
 • Profesyonel çalışma sistemimiz sayesinde söz verdiğimiz gün ve saatte, belirttiğiniz adreste hazır oluruz. Hizmette herhangi bir aksama olmaz.
 • Evden eve nakliyat yapılırken gerekli olan demontaj ve ambalajlama firmamıza ait olduğundan sizin herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek kalmaz.
 • Yüksek katlar için asansörlü taşımacılık imkânından faydalanılır. Böylece eşyaların güvenliği en üst düzeye taşınır.
 • Şehir içi ya da şehir dışı eşya taşınması için firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 • Kaliteli hizmeti uygun fiyata firmamızda bulabilirsiniz.
 • Ekip olarak, güler yüzlü ve saygılı bir iletişim sürdürdüğümüz için, hizmetten mutlaka memnun kalırsınız.

Evden Eve Nakliye Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evden eve nakliyat firması ile anlaşırken, hizmet içeriğini mutlaka sormanız gerekir. Her firmada asansörlü taşımacılık ya da ambalajlama hizmeti bulunmayabilir. Bu durumda mağduriyet yaşarsınız ve beklemediğiniz kötü sürprizlerle karşılaşırsınız.

Firmamızı tercih ederseniz, profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamını sorunsuzca alabilirsiniz. Sizlerin rahatı ve konforu için eşyalarınızı titizlikle taşırız. Size hiçbir iş bırakmadan ambalajlama işlemlerini de yürütürüz. Bu hizmetimizde tüm çalışanlarımız müşterilerimizle saygı çerçevesi içerisinde iletişimlerini sürdürür.

Evden eve nakliyat firmalarının profesyonelliği ve güvenilirliği çok önemlidir. Sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için firmamıza güvenebilirsiniz. Çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyetini önceliğimiz olarak alırız ve çalışma düzenimizi bu doğrultuda belirleriz. Evden eve nakliyat işleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Pendik Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Ahmet Yesevi Mahallesi
 2. Bahçelievler Mahallesi
 3. Batı Mahallesi
 4. Çamçeşme Mahallesi
 5. Çamlık Mahallesi
 6. Çınardere Mahallesi
 7. Doğu Mahallesi
 8. Dumlupınar Mahallesi
 9. Ertuğrulgazi Mahallesi
 10. Esenler Mahallesi
 11. Esenyalı Mahallesi
 12. Fatih Mahallesi
 13. Fevzi Çakmak Mahallesi
 14. Güllübağlar Mahallesi
 15. Güzelyalı Mahallesi
 16. Harmandere Mahallesi
 17. Kavakpınar Mahallesi
 18. Kaynarca Mahallesi
 19. Kurtköy Mahallesi
 20. Orhangazi Mahallesi
 21. Orta Mahallesi
 22. Ramazanoğlu Mahallesi
 23. Sanayi Mahallesi
 24. Sapanbağları Mahallesi
 25. Sülüntepe Mahallesi
 26. Şeyhli Mahallesi
 27. Velibaba Mahallesi
 28. Yayalar Mahallesi
 29. Yenimahalle Mahallesi
 30. Yenişehir Mahallesi
 31. Yeşilbağlar Mahallesi