Taşıma işlemleri gerçekleşeceği zaman insanlar oldukça stres ve endişeye sahip olabiliyorlar. Çünkü birçok emek ve para verilerek alınan eşyalar taşıma işlemi sırasında zarar görebiliyor. Alanında uzman olmayan firmalar ile anlaşarak taşıma yaptırılırken hem eşyalar zarar görebilmektedir. Hem de eşyaların zarar görmesi durumunda insanlar endişelenip strese girebilmektedirler. Bu sebepten dolayı da taşınacak ve başlanılacak olan yeni hayatla ilgili heyecan duymak yerine endişeler de boğulmak gibi bir sorun ortaya çıkabilmektedir. Firmamız taşımacılık konusunda vermiş olduğu özenli hizmetleri ile müşterilerinin kafaları rahat bir şekilde taşıma işlemleri gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Sancaktepe  evden eve nakliyat olarak sizlere aramış olduğunuz gönül rahatlığı ile taşıma hizmetini sunmaya özen gösteriyoruz.

Taşıma Yöntemleri

Taşımacılık alanında hizmet veren evden eve nakliyat firmalarının sunmuş olduğu farklı taşıma modelleri bulunmaktadır. Sancaktepe  evden eve nakliyat olarak bizler de sizlere bu hizmetlerin her birine sunmaktayız. Taşıma modellerinden bir tanesi anahtar teslim taşıma modelidir. Anahtar teslim taşıma işleminde eviniz, İş yeriniz fark etmeksizin taşınacak olan yerin bütün eşyalarını bizler paketleyerek araçlara istifleyip, taşınacak olan yere de biz  yerleştirmekteyiz. Diğer bir taşımacılık yöntemi ise klasik taşımacılıktır. Bu yöntemde özel eşyalarınızı ve küçük eşyalarınızı siz  paketlendikten sonra diğer paketleme işlemlerini biz gerçekleştirmekteyiz ve taşıma işlemi böylelikle sonlanmaktadır. Sizlere önerebileceğimiz taşımacılık yöntemlerinden bir tanesi de parselli taşımacılık tır. Özellikle uzun mesafe taşıma işlemlerinde bu yöntemi tercih ederek  ekonomik alanda rahat edebilirsiniz. Parselli taşımacılıkta bir araç içerisinde birden fazla evin eşyasını taşımaktayız.

Taşımacılık Sektöründe Neler Yapıyoruz?

Sancaktepe  evden eve nakliyat olarak eşyalarının taşınma sırasında sizlere birçok farklı hizmet sunmaktayız. Peki, bu hizmetlerimiz nelerdir;

• Sigortalı Taşımacılık

• Asansörlü taşımacılık

• Montaj ve demontaj

• Tesisat işlemleri

• Paketleme ve İstifleme

Yukarıda sıralamış olduğumuz bütün hizmetlerde müşterilerin memnuniyetini kazanmak odaklı olarak çalışmaktayız. Özellikle ürünlerin paketlenmesi konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Eşyalarınızın hem taşıma sırasında hem de yolculuk esnasında hiçbir şekilde zarar görmemesi için üstün bir çaba sarf etmekteyiz.

Sigortalı Taşımacılık

Sancaktepe  evden eve nakliyat olarak eşyaların taşınması dışında herhangi bir sorunda bütün sorumluluğu üzerimize almaktayız. Sizler ile yapmış olduğumuz sözleşmede sigortalı taşımacılık şıkkını da  işaretleyerek eşyalarınızın zarar görmesi halinde maddi olarak sizlere ödeme gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde eşya taşımacılığı gerçekleştirdiğimiz zaman müşterilerimiz gönlü rahat bir şekilde taşıma işleminde bizleri güvenmektir.

Asansörlü Taşımacılık

Firmamız bu sunmuş olduğu hizmetlerinden bir tanesi asansörlü taşımacılık. Özellikle yüksek binalarda eşyaların merdivenden indirilmesi hem zaman hem de eşyaların zarar görmesi açısından oldukça sıkıntılı olmaktadır. Bu sebep ile asansör sisteminden yardım alarak eşyalarınızı taşımaktayız. Araçlarımızda bulunan asansörleri binanın uygun kısmına kurarak eşyalarınızın hızlı bir şekilde indirilmesine ve taşınılacak olan yerde de hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Montaj Ve Demontaj

Günümüzde herkesin evinde birçok farklı mobilya modeli bulunmaktadır Bu mobilyalar taşınma sırasında Demonte halde taşınmaktadır. Ekibimiz içerisinde montaj ve demontaj konusundan anlayan ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Ayrıca mobilyaların her modelinin demontajı montajını gerçekleştirebilecek ekipmanlarımız da hazır bulunmaktadır.

Tesisat İşlemleri

Taşınma sırasında tesisat çalışması gerektiren bazı işlemler olabilmektedir. Bunların en başında beyaz eşya sökülmesi bulunmaktadır. Firmamız içerisinde tesisat işlemlerinden anlayan arkadaşlarımız hazır bulunmaktadır. Böylelikle beyaz eşyalarınızın sökülmesi ve yeniden taşınan yerde kurulması konusunda profesyonel bir yardım alma imkânı bulunmaktasınız.

Paketleme Ve İstifleme

Firmamız her bir eşyanın özenli bir şekilde paketlenmesi konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Beyaz eşya ve televizyon gibi elektronik olan eşyaların her bir bölümü ayrı ayrı kapatılarak sağlam bir şekilde araç içerisine yerleştirilmektedir. Ayrıca Tekstil ürünlerinin kir mikrop gibi şeylerden uzak durabilmesi için de araç içerisinde buna göre bir düzen belirleyerek taşıma gerçekleştirmekteyiz. Mutfak eşyaları, ev aksesuarları ile i canlı çiçekler  gibi bazı zarar görmesi kolay olan eşyaların da korunaklı bir şekilde taşınması için bütün çabamızı sarf etmekteyiz. Sancaktepe  evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyeti bizim için birinci nokta. Sizlerde ev veya iş yerinizin taşıma gibi bir durumu olursa profesyonel anlamda tecrübeli bir yardım almak istiyorsanız Sancaktepe  evden eve nakliyat ile iletişime geçerek bu konu ile ilgili istediğiniz bilgiyi ve yardımı alabilmeniz mümkündür.

 

 

Sancaktepe Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Abdurrahmangazi Mahallesi
 2. Akpınar Mahallesi
 3. Atatürk Mahallesi
 4. Emek Mahallesi
 5. Eyüpsultan Mahallesi
 6. Fatih Mahallesi
 7. Hilal Mahallesi
 8. İnönü Mahallesi
 9. Kemal Türkler Mahallesi
 10. Meclis Mahallesi
 11. Merve Mahallesi
 12. Mevlana Mahallesi
 13. Osmangazi Mahallesi
 14. Safa Mahallesi
 15. Sarıgazi Mahallesi
 16. Veysel Karani Mahallesi
 17. Yenidoğan Mahallesi
 18. Yunus Emre Mahallesi