Şile evden eve nakliyat firması ev taşıma konusunda alanında en iyilerdendir. Eşyaların sağlam bir şekilde yeni evine ulaşmasında tecrübeli ve bilgili çalışma kadromuz en kaliteli işçiliği gerçekleştirmektedir. Çalışmalar düzenli bir sistemle kaliten ödün vermeden yapılmakta eşyaların güvenliği ilk planda tutular işlemler en sağlam şekilde yürütülmektedir. Evden eve nakliyat hizmetinde şehir içi ya da şehirlerarası taşımacılık itina ile yapılmaktadır.

Ev taşıma işlemleri profesyonel bir biçimde yönetilerek eşyalara zara vermeden en sağlıklı taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Ev taşıma insanları biraz korkutan ve kaygılandıran durumlardan olmakla birlikte maddi anlamda da zorlayıcı olabilmektedir. Firmamız taşıma konusunda ki her noktada müşterilerine gereken desteği sağlayarak işleri kolaylaştırmaktadır.

Eşyalarda Sağlamlık ve Güvenlik

Ev taşıma durumu gerekli bir hale geldiğinde en çok korkulan durum eşyaların zarar görmesi olacaktır. Bu konuda kaygılanan kişiler eşyaların sağlam bir şekilde taşınması konusunda uzman bir nakliyat firması arayışına girecektir. Şile evden eve nakliyat olarak tüm kaygıları giderip eşyaların olduğu haliyle yeni yerlerine taşınmasını sağlıyoruz.

Çalışmalarımızda kurumsal ve sistemli olarak çalışıyor işimize her detayında özen ve itina gösteriyoruz. Taşınması gerekli kişiler firmamız ile irtibata geçtiklerinde eşya ve adres bilgilerini alıp verilen adrese gidiyoruz.

Eşya bilgisine uygun olarak bünyemizde bulunan araçlardan en uygun olanını kullanarak eşyanın tek seferde taşınmasını sağlıyoruz. Ev ofis villa her türlü taşımacılık hizmetinde bulunarak eşyaların korunaklı ve güvenli bir şekilde taşınmasında en gerekli birim oluyoruz.

Kaliteli ve Sağlıklı Taşıma Hizmeti

Kaliteden ödün vermeden yapılan çalışmalarda her zaman olumlu uyumlu hoşgörülü ve güler yüzlü hizmeti tercih ediyor o şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Eşyaların sağlam bir şekilde yeni yerlerine ulaşması için en itinalı şekilde ambalajlanması ve paketlenmesinin ardından taşımaya geçiyoruz.

Taşıma sırasında pratiklik ve kolaylık açısından gerekli alanlarda asansör sistemini dâhil ediyoruz. Asansörlü taşımacılıkta yüksek katlarda daha hızlı ve kolay taşıma sağlıyoruz. İşini seven tüm ekibimiz eşyaların zarar görmemesi adına gereken tüm önlemleri alarak en sağlıklı taşımayı gerçekleştiriyor.

Hakkaniyetli ve disiplinli çalışmalar beraberinde müşteri memnuniyetini de getiriyor. En zor koşullarda da en kolay koşullarda da eşyaların güvenliği sağlanıp taşıma yapılıyor. Maddi ve manevi zorlukları olan taşınma konusunda Şile evden eve nakliyat  firmamız üstüne düşen tüm sorumluluğu alarak gereken desteği de sağlamak için özveri ile çalışıyor.

Uygun Fiyatlarla Birinci Kalite Hizmet

Taşınmanın maliyeti de mutlaka hesap edilen konular olacaktır. Bu konuda firmamız mümkün olan en uygun fiyatlandırmayı yaparak maddi olarak destek olmayı amaçlamaktadır. Maddi anlamda oldukça masraflı olabilen taşınma işlemlerini en kolay haliyle yapılması Şile evden eve nakliyat  firmamız tarafından mümkün olabilmektedir.

Taşınmanın tüm yükünü alıp taşınacak kişileri büyük ölçüde rahatlatan firmamız ve tüm çalışanlarımız kalite hizmet sunma konusunu ön planda tutmaktadır. Şile evden eve nakliyat taşınma hususunda ki her noktada birinci kalite hizmetle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ödün vermeden sürdürülen kaliteli hizmet her zaman gösterebileceğimiz referansımız olmaktadır. Taşımacılıkta aranılan güven ve kalite konusunda kendini ispatlamış olan firmamız hız kesmeden çalışmalarına devam etmektedir. Evde bulunan çeşitli değerlerdeki eşyanın en sağlam haliyle gitmesi gereken yerlere taşınması birinci görevimizdir.

Teminatlı Güvence

Eşyaların sağlamlığını temin etmek bakımından eşyaların sigorta ile garantiye alınması geven veren ayrı bir önlemdir. Dikkatle yapılan taşımacılık sırasında iç ya da dış kaynaklı olası her türlü zarara karşı eşyaların güvence altına alınması güven veren ayrı bir detaydır. Bu şekilde herhangi bir kaza durumunda eşyanın bedeli ödenerek eşya sahibi hiçbir şekilde mağdur edilmemektedir.

Gereken tüm önlemlerin alınması ve özenli çalışmalar sonucunda yeni evine gelen eşyaların istek dâhilinde montaj işlemleri de yapılmaktadır. Sağlam ve zararsız bir taşıma sonrasında eşyaların konulması gereken odalara kadar taşınması ve montajlanması taşınmayı oldukça kolay kılmaktadır.

Nakliye Konusunda Özenli Hizmet

Yapılması gereken tüm işlemler yapıldıktan sonra firma çalışanlarımız yeni evlerinizde sağlıkla yaşamanız dilekleri ile memnuniyetinizi kazanıp ayrılacaklardır. Taşınma konusunda yaşanan tüm kaygı ve korkuları gideren firmamız en kaliteli çalışmaları ile taşınmayı düşünmenize gerek bırakmayacaktır. Kaliteli ve profesyonel hizmet pratiklik ve uygun fiyatlar taşınma sırasında aranılan nitelikler olmakla birlikte hepsi de ihtiyaç duyulduğunda firmamızdan temin edilebilmektedir.

  • Kaliteli hizmet
  • Uygun fiyat
  • Profesyonel işçilik
  • Son sistem çalışmalar

Ve en güvenli taşıma firmamızda sunulmaktadır.

 

 

Şile Hizmet Bölgelerimiz

 

 

  1. Ağva Mahallesi
  2. Balibey Mahallesi
  3. Şile Merkez Mahallesi
  4. Çavuş Mahallesi
  5. Hacıkasım Mahallesi
  6. Kumbaba Mahallesi