Silivri Evden Eve Nakliyat, Silivri ve çevresinde hizmet veren nakliyat şirketleri arasındadır. Silivri hem yaz hem de kışın oturulabilecek yerler içerisindedir. Kışlık ve yazlık yerleşim yerleri içerisinde olan bu ilçe, taşınmaların da sıkça yaşandığı yerler içerisindedir. Kentsel dönüşüm İstanbul’un pek çok ilçesinde son hızıyla devam etmektedir.

Eski evlerin yıkılıp yerine yenilerinin yapılması ile inşaat sektörü hız kazanmıştır. İnşaat sektöründeki bu canlılık, nakliyat sektörüne olan talebi de artırmıştır. Nakliyat firmaları arasında tercih yaparken, kurumsal çalışan deneyimli kuruluşlara yönelmek son derece önemlidir. Silivri İstanbul’a en yakın yazlık yerlerden biridir. Şehrin ulaşım imkânlarının artması ve iş imkânlarının da şehrin dışında da yoğunluk göstermesi, Silivri’ye olan talebi son derece arttırmıştır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Silivri Evden Eve Nakliyat, kurumsal çalışan ve profesyonel hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir. Evden eve nakliyat konusunda firma seçerken dikkat edilecek hususlar şu şekildedir:

 • Nakliyat şirketinin kurumsal firma olması,
 • Profesyonel hizmet sunan ve tanınmış bir firma olması,
 • Sigortalı taşımacılık yapması,
 • Asansörlü taşıma sistemlerine sahip olması,
 • Tecrübeli elemanlarla taşımacılık yapması,

Tüm bu hususlar, nakliyat sektöründe öne çıkan dikkat edilecek hususlar arasındadır. Evden eve taşımacılıkta, tecrübeli olan elemanlarla yapılacak taşıma hizmeti son derece önem taşımaktadır. Silivri Evden Eve Nakliyat olarak plan dâhilinde taşıma hizmeti sunmaktayız. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçildikten hemen sonra, ev ziyaretine gidilecektir. Ev ziyaretinin en önemli tarafı, eşyaların miktarı ve muhteviyatı için fikir edinmektir.  Taşınma günü için uygun büyüklükte araç seçimi de önem taşıyan hususlar arasındadır.

Güvenilir Nakliyat Şirketleri

Silivri Evden Eve Nakliyat, sigortalı taşımacılık yapan güvenilir nakliyat şirketleri arasındadır. Evden eve nakliyatta güvenilir hizmet son derece önem taşımaktadır. Eşyaların kırılma ve hasar almasına karşı firmaların vereceği güvence son derece önem taşımaktadır. Sigortalı taşımacılık, kurumsal çalışan firmaların sunduğu hizmetlerdendir.

Eşyaların güncel değerinde sigorta edilmesi, firmamız tarafından önem taşıyan konuların başında gelmektedir. Silivri Evden Eve Nakliyat Firması olarak, firmamız arandıktan hemen sonra keşif ziyaretine gidilir. Keşif ziyaretinin amacı, eşyaları değerinde sigorta yapmak içindir. Firmamız, güvenilir taşıma şirketleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Taşıma personelimiz, işinde tecrübeli olup, en zor koşullarda bile en rahat taşıma hizmetini sunmaktadır.

Deneyimli Kadro İle Verilen Taşıma Hizmeti

Firmamız, teçhizat ve ekipman bakımından da donanımlı kuruluşların başında gelmektedir. Deneyimli olan kadromuz her eşyayı uygun usullerle taşımaktadır. Taşıma personelimiz mesleki tecrübeye sahip olup, eşyaları titizlikle taşıyacaktır. Teçhizat bakımından da zengin bir içeriğe sahiptir. Asansörlü taşıma sistemleri ile en zor koşullarda bile en rahat taşıma hizmeti sunulacaktır. Yüksek katlı binalarda bulunan daireler için mekanizmalı sistemler mevcuttur. Bu sistemler sayesinde firmamız, en dar bina girişlerinden bile rahatlıkla nakliyat hizmetini sunabilecektir. Firma olarak, zengin bir araç filosuna sahip bulunmaktayız. Eşyaların miktarına uygun olarak seçilen nakliye araçlarında eşyaların yığılmadan muntazam şekilde yerleşmesi sağlanmış olacaktır. Eşyalara uygun şekilde dizayn edilen araç içleri, nakliyatı güvenilir şekilde sağlamış olacaktır. Eşyaların taşınması sırasında bazı büyük mobilya parçalarının sökülmesi gerekebilir. Bu eşyaların demonte ve taşınılan yeni adresinde monte işlemi, firmamızca yapılacaktır.

Kurumsal Hizmet Veren Nakliyat Firmalarından Hizmet Almak

Firmamız, kurumsal çalışan nakliyat firmalarındandır. Kurumsal çalışma ilkeleri gereği, kalite standartları en üst düzeydedir. Fiyat konusunda da uygun koşullar söz konusudur. Mesafeye ve eşyaların miktarına göre belirlenen fiyatlar, belli standartlara tabidir.

Profesyonel hizmet ve hızlı nakliyat hizmetleri ile firmamız tercih edilen kuruluşların aşında gelmektedir. Müşteri ilişkilerinde güler yüzlü hizmet, pratik çözümler her zaman tercih edilme nedenlerimiz arasındadır. Firmamız, cam eşyalar ve beyaz eşyalar ile elektronik eşyaları uygun taşıma usulleri ile taşıyacaktır. Nakliyat konusunda önem taşıyan hususlardan biri de uygun özellikte ambalaj yapımıdır.

Firmamız eşyaları yeni ambalajlar ile paketleyecektir. Dayanıklı malzemeden yapılan ambalajlar, eşyaların açılmadan güven içerisinde nakliyatı için son derece önem taşımaktadır. Profesyonel hizmet sunan kuruluşumuz, eşya taşınırken son derece hızlı hareket edecektir. Güvenilir hizmet gereği, eşyaların taşıma sigortası kuruluşumuzca yapılacaktır. Titiz taşımacılık ve en rahat nakliyat hizmetleri için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir.

 

 

Silivri Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Alibey Mahallesi
 2. Alipaşa (Yapağca) Mahallesi
 3. Büyük Çavuşlu Mahallesi
 4. Cumhuriyet Mahallesi
 5. Çanta Fatih Mahallesi
 6. Çanta Mimarsinan Mahallesi
 7. Değirmenköy İsmetpaşa Mahallesi
 8. Değirmenköy Fevzipaşa Mahallesi
 9. Fatih Mahallesi
 10. Gazitepe (Haraççı) Mahallesi
 11. Gümüşyaka Mahallesi
 12. Kadıköy Mahallesi
 13. Kavaklı Hürriyet Mahallesi
 14. Kavaklı Cumhuriyet Mahallesi
 15. Küçük Kılıçlı Mahallesi
 16. Mimarsinan Mahallesi
 17. Ortaköy Mahallesi
 18. Piri Mehmet Paşa Mahallesi
 19. Selimpaşa Mahallesi
 20. Semizkumlar Mahallesi
 21. Yeni Mahalle Mahallesi
 22. Yolçatı (Gelevri) Mahallesi