Tuzla evden eve nakliyat  firması müşterilerini taşınma konusunda her daim memnun ediyor. Kaliteli ve planlı bir düzende işlerini kısa sürede hallediyorlar. Firmamız yılların birikimi ile olan tecrübelerini müşterilerine sunuyor. Nakliyat sırasında zahmet vermeden eşyalar istenilen yere taşınıyor. Yurt içinde yapılan nakliyatlar sayesinde firmamızın ismi birçok yerde tanınıyor. İhtiyaç duyduğunuz anda hiç tereddüt etmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için uygun araçlar kullanılıyor. Öncelik ile müşterinin verdiği adrese gidiliyor. Uzman ekip eşyaları kabataslak inceliyorlar. Aralarında kırılan veya kırılmayan eşyaları ayrı paketlere yerleştiriyorlar. Firma ekibi yıl boyunca eşyaların kırılmaması için teker teker paketleme işlemini gerçekleştiriyor.

Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılıyor? 

Nakliyat firmamızın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekip, eşyaların yerleştirilmesi konusunda işini biliyor. Eşyaların taşınmasında kullanılan aracın, belirli aylarda bakımı yapılıyor. Eşyalarınız güven içerisinde istenilen adrese ulaştırılır. Aracın bakımı yapıldığı için, istenilen adrese geç ulaşma riski yoktur. Eğer araçta bir arıza meydana gelir ise, yardımcı olmak için yeni bir ekip gönderiliyor. Sigortalı taşımacılık işlemi, eşyaların güvenliğini sağlıyor. Eşyalar taşınma sırasında çizilir ya da kırılır ise bu durum nakliyat firmasına iletilebilir. Uzman kadro, paketledikleri eşyaları asansör yardımı ile aşağıya indiriyor. Eşyanın büyük, küçük ve kırılabilirlik özelliğine göre özenle yerleştiriliyor. İstenilen adrese getirilen eşyalar aynı hassasiyet ile araçtan çıkarılıyor.

Evden Eve Nakliyat’ın 

Nakliyat firması elemanları işlerini büyük bir dürüstlük ile yapıyorlar. Elamanlar gün içerisinde farklı evlere nakliyat işlemini gerçekleştirdikleri için yorulabilirler. Fakat her müşteriye aynı incelikte davranırlar. Müşteriler nakliyat işleminden memnun kaldıkları için, başka insanlara da tavsiyelerde bulunmuşlardır. Tuzla evden eve nakliyat  elemanlarının seçimi titizlikle yapılıyor. Müşterilere en iyi hizmeti sunabilmeleri için çeşitli testlere tabii tutuluyor. Firma adeta bir aile firmasıdır. Kendisini ve işini bilen kadro, eşyalara gerekli özen gösterir ve istenilen yere taşır. Tuzla evden eve nakliyat sayesinde bedeniniz yorulmadan taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü nakliyat konusunda eğitim almayan kişi, bedensel incinmeler yaşayabilir. Bel fıtığına yakalanmamak için uzman firmadan yardım alabilirsiniz

Nakliyat İle Eşyalarınızı Koruyun 

Eşyalar belirli bir kalitede ve güvende taşınıyor. Ev taşımalarının yanı sıra da ofisler, bürolar, fabrikaların eşyaları nakliye edilir. Eşyaların büyüklük ve küçüklük oranlarına bağlı olarak geniş çaplı araçlar kullanılıyor. Uzman ve anlayışlı çalışanlar, müşterilerin istediği düzende arabanın içini dolduruyor. Firmamız tarafından 24 saat boyunca taşıma işlemi gerçekleştiriliyor. Nakliyat işlemi gerçekleştirilirken ayrıntılara dikkat ediliyor. Tuzla evden eve nakliyat yapılacağı zaman, süresi müşteriye iletilir. Başta belirtilen süre zarfında nakliyat işlemi tamamlanır ve yarım kalmaz. Birinci aşamada evde bir düzen belirlenir ve taşıma sırası gerçekleştirilir. Eşyalar toparlanır ve malzemeler sarılır. Ardından dikkatli bir şekilde paketlenir ve hepsi bir araya getirilir. Firmamızın önem verdiği konular:

 • Evden eve nakliyat işleminiz kısa bir sürede gerçekleşir.
 • Uzman kadromuz tüm hijyenik kurallara özen gösterirler.
 • Eşyaların taşınma sırasında dikkatli ve özenle götürülmesi önemlidir.
 • Maddi açıdan her kişinin bütçesine uygun aralıklarda yapılıyor.
 • Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen herkes iletişime geçme hakkına sahiptir.

Gibi birçok avantajı firmamız sizlere sunmaktadır.

Nakliyat İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Tuzla evden eve nakliyat işleminde ambalaj yapmak en önemli işçiliktir. Ambalajlama esnasında gösterilen işçilik, zamanın kontrol edilmesini kolaylaştırıyor. Ambalaj sırasında kullanılan malzemenin kalitesi ve türü dayanıklıdır. Müşterilerimizin eşyaları güven ve zarar verilmeden taşınıyor. Yılların birikimine dayanan tecrübe ile ellerinden geleni yapan çalışanlarımız vardır. Hava kabarcıklı naylon türü, kırılganlık oranı yüksek olan malzemeler için kullanılır. Kabarcıklı naylon sayesinde, eşyalar adrese taşındıktan sonra hızlı bir şekilde istenilen adrese yerleştirilir. En az hata ile nakliye işlemi tamamlanmış oluyor. Yolculuk sırasında aracı kullanan elamanımız konsantre olarak eşyaları götürüyor. Sizlerde Tuzla evden eve nakliyat  işleminden yararlanmak isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat Yapan Elemanların Hijyen Kuralları 

Eşyaların temiz ve hijyenik olması için, nakliyat elemanlarımız gerekli özeni gösteriyor. Kanuni olarak belirtilen kurallara uygun olarak yapılır. Özellikle virüs tarzı durumlardan  korunabilmek için ellerinde eldiven ve yüzlerinde maske vardır. Firmaya ait olan araçların hukuki belgeleri ve donanımları vardır. Kıyafetleriniz nakliye aracında yer alan özel dolaba uzman kadromuz tarafından büyük bir itina ile yerleştiriliyor. Tuzla evden eve nakliyat sırasında en önemli grubu kırılabilecek eşyalar oluşturuluyor. Porselen, malzeme, cam eşya, mutfak ürünü jiletin sayesinde temiz olan kolilere yerleştiriliyor. Nakliye aracına taşınmasını kolaylaştıran koliler, taşınma sırasında yırtılmıyor. Hizmetin başarılı bir şekilde tamamlanması için firmamız elinden gelen bütün çabayı gösteriyor.

 

 

 

Tuzla Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Anadolu Mahallesi
 2. Aydınlı Mahallesi
 3. Aydıntepe Mahallesi
 4. Cami Mahallesi
 5. Evliya Çelebi Mahallesi
 6. Fatih Mahallesi
 7. Fırat Mahallesi
 8. İçmeler Mahallesi
 9. İstasyon Mahallesi
 10. Mescit Mahallesi
 11. Mimarsinan Mahallesi
 12. Orhanlı Mahallesi
 13. Orta Mahallesi
 14. Postane Mahallesi
 15. Şifa Mahallesi
 16. Tepeören Mahallesi
 17. Yayla Mahallesi