Türkiye’de 1980’li yıllarla birlikte başlayan sanayileşmenin etkisi ile köylerden kente doğru yoğun bir göç dalgası yaşanmıştır. Tarımda ve hayvancılıkta umduğunu bulamayan pek çok insan köylerinden göç ederek büyük şehirlere yerleşmeye başlamıştır.

Bu şehirlerin başında İstanbul gelmektedir. Artan nüfusa yetecek kadar evin bulunmaması, uzun yıllar boyunca şehrin büyük bir gecekondu sorunu ile karşı karşıya kalmasına neden olmuştur. Ancak özellikle son yıllarda gecekondu yapılanmaların önüne geçilmeye başlamış ve şehrin her köşesinde modern konutlar inşa edilmiştir.

Şehirdeki konut ve insan sayısının artışı, evden eve nakliyat alanında büyük bir potansiyelin ortaya çıkmasına yol açmıştır. Bu ihtiyacın karşılanması amacıyla uzun yıllardan beri Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, ardında bırakmış olduğu yüzlerce mutlu müşteriden almış olduğu güç ile yarınlara doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Neden Evden Eve Nakliyat Firması

Ev taşıma işlemi zorlu ve karmaşık bir süreçtir. Gerçekten de pek çok insan için ev taşıma işlemi çileden çıkartıcı bir durumu ifade etmektedir. Bu durumun ne kadar zor olduğu, toplum arasında kullanılan sözlere de yansımıştır.

Öyle ki Anadolu’da kadınlar birbirine beddua edecekleri zaman “evin taşınsın” demektedir. Elbette bu taşıma işlemi bireysel olarak da eş dost ve akrabaların yardımı ile yapılabilir. Ancak bu hem bireylerde, hem de eşyalarda büyük bir yıpranmaya neden olacaktır. Sökülmesi gereken eşyaların doğru bir şekilde sökülmemesi, gidilecek yerde de monte edilmemesine neden olacaktır.

Ayrıca büyük özen isteyen beyaz eşyaların elde taşınması hem taşıyan bireylere fiziki zarar verecek, hem de eşyaların zarar görme gibi bir tehlike ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, tüm bu zorlukların üstesinden gelebilmeniz için sizlere hizmet sunmaktadır.

Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat hizmeti, oluşabilecek zorlukların üstesinden kolaylıkla gelebilmek için başvurulabilecek en kestirme yoldur. Ancak doğru firma seçiminin yapılamaması, kaş yaparken göz çıkarmak gibi bir duruma düşürebilmektedir. Firma seçerken dikkatli olunması gereken hususlardan bazıları şunlardır:

 • Müşteriler açısında evden eve nakliyat konusunda en çok dikkat edilen unsur fiyattır. Bu nedenle de piyasada geniş çaplı bir fiyat araştırması yapmak ve bu hizmeti sunan firmalardan fiyat teklifleri almak doğru bir davranış olacaktır.
 • Ümraniye evden eve nakliyat firması seçerken, firmanın eşyalarınıza sigorta yapmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek olumsuzlukların önüne geçmiş olunmaktadır.
 • Bir diğer husus ise nakliye yapacak firmanın merdiven altı olmamasına ve fatura kesmesine dikkat etmektir. Bu hem vatandaşlık görevidir, hem de bir sorun yaşadığınızda resmi olarak bu hizmeti aldığınızın bir göstergesidir.
 • Firma personellerinin deneyimli olmasına da dikkat edilmesi gerekmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız tarafından sağlanan Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti yalnızca Ümraniye ile ya da İstanbul ile sınırlı değildir. Firmamızın hizmet mesafesi açısından bir sınırı bulunmamaktadır. Ümraniye’de bulunan evinizden aldığımız eşyalarınızı Türkiye’nin her bölgesinde dilediğiniz noktaya teslim etmekteyiz.

Firmamız tarafından taşıma esnasında kullanılan tüm ekipmanlar kaliteli ve son modeldir. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları sayesinde eşyalarınızın taşıma esnasında karşı karşıya kalabilecekleri olumsuzluklara karşı sigortalama işlemi yapılmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda sektörünün öncülerinden olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti

Firmamızın vermiş olduğu tek hizmet Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti değildir. Bunun dışında ihtiyaç duydukları pek çok konuda müşterilerine yardımcı olan firmamızın faaliyetlerinden biri de eşya depolamadır.

Taşınacağınız yerde yeteri kadar yer olmaması ya da yenilerini almış olmanız nedeni ile bir takım eşyalarınızı yanınızda götürmek istemeyebilirsiniz. Ancak bu eşyaların günün birinde lazım olabileceğini düşünerek saklamak istiyorsanız firmamızın depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız, depolanmasını istediğiniz eşyanızı adresinizden teslim almaktadır.

Eğer depolanması gereken eşya tek parça olarak taşınamayacak kadar büyükse ekibimiz tarafından numaralandırılarak parçalarına ayrılmaktadır. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi için özenli olarak paketleme işlemi de yapılmaktadır.

Daha sonra firmamız personelleri eşyanızı araca yükleyerek, dilediğiniz kadar kalması üzere depomuza sevk etmektedir. Depolarımız rutubet ve zararlı kemirgenler gibi eşyalarınıza zarar verebilme ihtimali bulunan tüm olumsuzluklardan arındırılmıştır. Siz de firmamızın depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Ümraniye Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Adem Yavuz Mahallesi
 2. Altınşehir Mahallesi
 3. Armağanevler Mahallesi
 4. Aşağıdudullu Mahallesi
 5. Atakent Mahallesi
 6. Atatürk Mahallesi
 7. Cemil Meriç Mahallesi
 8. Çakmak Mahallesi
 9. Çamlık Mahallesi
 10. Dumlupınar Mahallesi
 11. Elmalıkent Mahallesi
 12. Esenevler Mahallesi
 13. Esenşehir Mahallesi
 14. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi
 15. Hekimbaşı Mahallesi
 16. Huzur Mahallesi 
 17. Ihlamurkuyu Mahallesi
 18. İnkılap Mahallesi
 19. İstiklal Mahallesi
 20. Kâzım Karabekir Mahallesi
 21. Mehmet Akif Mahallesi
 22. Madenler Mahallesi
 23. Namık Kemal Mahallesi
 24. Necip Fazıl Mahallesi
 25. Parseller Mahallesi
 26. Saray Mahallesi
 27. Site Mahallesi
 28. Şerifali Mahallesi
 29. Tantavi Mahallesi
 30. Tatlısu Mahallesi
 31. Tepeüstü Mahallesi
 32. Topağacı Mahallesi
 33. Yamanevler Mahallesi
 34. Yeni Sanayi Mahallesi
 35. Yukarıdudullu Mahallesi