Üsküdar, taşınmaların en çok yaşandığı yerlerden biridir. İstanbul’da son dönemlerde hız kazanan kentsel dönüşüm programları kapsamında, emlak sektörü oldukça canlanmıştır. Canlanan emlak sektörüne bağlı olarak ta evden eve nakliyat hizmetine olan talep de artmıştır.

Depoculuk hizmeti, taşıma sektörü gibi konularda faaliyet gösteren firmalar da buna bağlı olarak canlanmıştır. Üsküdar’da bitişik nizamlı eski yapılar oldukça fazladır. Eskiyen bu yapıların depreme dayanıklı konutlar haline getirilmesi aşamasında kentsel dönüşüm faaliyetleri de oldukça artmaktadır.

Ayrıca, bölgenin iş merkezlerine yakınlığı ve eski bir yerleşim yeri olması sebebi ile de taşınmalar oldukça fazladır. Göç alan ilçelerden biri olan Üsküdar’da tüm bu sebeplere bağlı olarak nakliyat sektörü de hız kazanmaktadır. Üsküdar Evden Eve Nakliyat, Üsküdar ve semtlerinde öne çıkan firmaların başında gelmektedir.

Profesyonel Nakliyat Şirketleri

Üsküdar Evden Eve Nakliyat, nakliyat şirketleri arasında profesyonel hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir. Nakliyat firması seçiminde dikkat edilecek bazı hususlar önem taşır. Bu hususların başında, kurumsal çalışan firma seçimi gelecektir. Bu türlü kuruluşlar, her adımı hesaplayarak plan dâhilinde hareket ederler.

Hizmet alacak olan kişilerin taşınma günü öncesinde endişe duymasına ya da hazırlık yapmasına gerek kalmaz. Kalite politikaları oluşmuş olan nakliyat firmaları için hizmet ve fiyat politikaları da standartlara bağlanmıştır. Pazarlığa gerek kalmaksızın standart fiyatlar müşteriye sunulur. Taşınacak eşya miktarı ve taşınılacak adresin mesafelerine bağlı olarak fiyatlar da değişkenlik gösterecektir.

Pek çok firma ucuz hizmet verir gibi gözükse de kalitesiz verilen nakliyat hizmeti nedeni ile eşyalarda hasarlara sebep olabilecektir. Bu şekilde düşünüldüğü zaman da kurumsal firmalardan alınmayan nakliyat hizmetinin aslında daha maliyetli olduğu görülecektir. Firmamız, sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan profesyonel taşımacılık hizmetlerini sunan firmalardan biridir.

Yeterli Sayıda Eleman ve Teçhizata Sahip Olmak

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması olarak yeterli sayıda eleman ve teçhizata sahip olan kuruluşların başında gelmekteyiz. En güç koşullarda bile firmamız, en pratik taşınma yöntemlerini uygulayacaktır. Tecrübeli olan kuruluşumuz, taşınma günü için lazım olan her türlü aleti yanında getirecektir.

Taşınma gününden önce yapılacak ev ziyaretinin firmamız için önemi büyüktür. Bu ziyaretler sonrasında eşyaların durumu, sayısı ve muhteviyatına uygun olan koli tedarik edilecektir. Ayrıca taşınma günü için uygun büyüklükte nakliye aracının da bulunması önem taşımaktadır. Firmamız, zengin araç filosu ile eşya miktarına göre rahat taşınma hizmetini sunacaktır.

Eşyaların üst üste gitmemesi için, uygun büyüklükte nakliyat araçlarının seçilmesi son derece önem taşımaktadır. Üsküdar Evden Eve Nakliyat, asansörlü taşımacılık sistemleri ile de tercih edilecek firmaların başında gelmektedir. Yüksek katlı binalarda ikamet edenler ile dar bina girişleri olan yerlerde yaşayanlar için taşınma düşüncesi büyük endişe yaratacaktır. Asansörlü taşıma sistemleri, her yüksekliğe çıkabilecek mekanizmaları ile eşyaları rahatlıkla bulundukları yerden alabilecektir. Firmamız, teçhizat bakımından oldukça donanımlı olup, rahat taşınma sürecinin gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Sigortalı Taşımacılık Sistemleri

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması olarak, güvenceli taşıma hizmetleri sunmaktayız. Sigortalı taşımacılık sistemleri ile eşyaların taşınması sırasında hasar alma ihtimaline karşı eşya taşıma sigortası yapılacaktır. Bu sayede oluşabilecek eşya hasarlarına karşı risk, firmamızca üstlenilmiş olacaktır. Ücretsiz eksper hizmeti de firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır.

Eşyaların paketlenmesi için firmamız, yeni ve tek kullanımlık koliler kullanmaktadır. Bu şekilde eşyaların hasar almaması için dayanıklı ambalajlar yapılmış olacaktır. Cam ve beyaz eşyalar ile avizeler için de firmamızın özenli ve dikkatli yaklaşımları söz konusudur.

Güvenilir taşıma hizmeti için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir. Taşınma öncesinde firmamızın yaptığı keşif ziyareti, eşyaların değerine uygun olan güncel fiyatlarda sigorta rakamını belirlemek içindir. Eşyaların taşınması sırasında gerekli özen gösterilse bile oluşabilecek hasarlar için değerinde yapılacak sigorta işlemi önemli hususlardandır.

Evden Eve Nakliyatta Özenli Hizmet

Evden eve nakliyat, özenli taşımacılık gerektiren konuların başında gelmektedir. Taşınma hizmeti alan kişileri rahatlatacak ve en hızlı hizmeti sunacak firmaların başında kuruluşumuz gelmektedir. Her eşyanın farklı usullerde taşıma şekli bulunmaktadır. Bu taşıma usulleri şöyle sıralanabilir:

 • Eşyaları yeni ambalajlar ile sağlam şekilde paketlemek,
 • Beyaz eşyaları taşımadan önce köpük ile ambalajlamak,
 • Kırılacak cam eşyalar için koruyucu naylonlar kullanmak,
 • Yorgan ve yastıklar için vakumlu hurçlar kullanmak ilk akla gelenleridir.

Firmamız, bu konuda deneyim sahibi kuruluşlardandır. Eşyaların bazı durumlarda sökülmesi ve yeni adresinde monte edilmesi gerekebilir. Firma çalışanları, marangozluk işlerinden de anlayan tecrübeli taşıma elamanlarıdır.

 

 

Üsküdar Hizmet Bölgelerimiz

 

 

 1. Acıbadem Mahallesi
 2. Ahmediye Mahallesi
 3. Altunizade Mahallesi
 4. Aziz Mahmud Hüdayi Mahallesi
 5. Bahçelievler Mahallesi
 6. Barbaros Mahallesi
 7. Beylerbeyi Mahallesi
 8. Bulgurlu Mahallesi
 9. Burhaniye Mahallesi
 10. Cumhuriyet Mahallesi
 11. Çengelköy Mahallesi
 12. Ferah Mahallesi
 13. Güzeltepe Mahallesi
 14. İcadiye Mahallesi
 15. Kandilli Mahallesi
 16. Kirazlıtepe Mahallesi
 17. Kısıklı Mahallesi
 18. Kuleli Mahallesi
 19. Kuzguncuk Mahallesi
 20. Küçük Çamlıca Mahallesi
 21. Küçüksu Mahallesi
 22. Küplüce Mahallesi
 23. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 24. Mimar Sinan Mahallesi
 25. Murat Reis Mahallesi
 26. Salacak Mahallesi
 27. Selami Ali Mahallesi
 28. Selimiye Mahallesi
 29. Sultantepe Mahallesi
 30. Ünalan Mahallesi
 31. Valide-i Atik Mahallesi
 32. Yavuztürk Mahallesi
 33. Zeynep Kamil Mahallesi