Olumlu veya olumsuz sebeplerden dolayı insanlar zaman zaman yer değiştirmek zorunda kalabilmektedir. Bununla birlikte tercihen yer değiştirme ihtiyacı olabilmektedir. Bu yer değiştirmelerin hemen hemen hepsinde profesyonel bir yardım almak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Taşıma işlemi gerçekleştirilirken birçok endişe ve stres beraberinde olabilmektedir. Hem yeni başlanacak hayat için heyecan yaşanırken hem de kurulacak olan düzenin endişesi eşyaların başına herhangi bir problem gelip gelmeyeceğine dair hissedilen haller endişeli olmamıza neden olabilmektedir. Bütün bu endişelerden muaf bir şekilde taşınabilmek istiyorsanız  uzman ve profesyonel olarak bu işi yapan firmalardan yardım almalısınız. Zeytinburnu evden eve nakliyat olarak bizler sizlerin aramış olduğunuz bu hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Uzman Taşımacılık

Zeytinburnu evden eve nakliyat taşımacılık alanındaki bütün yenilikleri bünyesinde bulundurarak bu işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek taşımacılık sektörü olan etkilerini barındıracak şekilde bu hizmeti sunmaktadır. Kullanılacak olan bütün aletlerin, ekipmanların da teknolojik olmasına özen göstermekteyiz. Ayrıca taşımacılık sektörünün sağlamış olduğu bazı kolaylıkları da bünyemize getirerek uygulama alanımıza almaktayız. Eşyaların taşınması sırasında gerekli olan bütün ekipmanların alanında uzman ekibimiz tarafından kullanılmasını sağlamaktayız. Sizler de böyle bir taşımacılığa ihtiyacınız olduğu zaman son teknolojiyi takip eden güvenilir bir yardım almak istiyorsanız bizlerden bu randevu alabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık

Zeytinburnu evden eve nakliyat sizlere sunmuş olduğu diğer bir hizmet ise sigortalı taşımacılıktır. Eşyalarınızın taşıma sözleşmesini yaparken muhakkak sigorta anlaşması yapmaktayız. Yapmış olduğumuz bu sigorta anlaşması ile eşyalarınızın taşınma öncesi sonrası ve taşınma sırasında başına gelebilecek herhangi bir sorundan bizler sorumlu olmaktayız. Bütün maddi mağduriyeti üzerimize almaktayız. Yani eşyalarınızın herhangi bir nedenden dolayı zarar görmesi durumunda ödemeyi firmamız gerçekleştirmektedir. Sigortalı taşımacılık bütün müşterilerin taşıma esnasında ki endişelerini hafifletecek önemli bir uygulama olduğu için tercih sebebiniz olabilir.

Taşımacılık Çeşitleri

Zeytinburnu evden eve nakliyat istemiş olduğunuz bütün taşımacılık şekillerinde sizlere hizmet verecek bir düzene sahiptir. Bazı insanlar eşyalarını kendisi paketlemeye, bazıları firma tarafından paketlenmesini tercih edebilmektedir. Uygun fiyata taşımacılık tercihinde bulunan insanlar da olabilmektedir. Firmamız tüm bu konularda hizmet edecek bütün ayrıntıları bünyesinde bulundurmaktadır. Taşımacılık çeşitlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

• Klasik taşımacılık

• Anahtar teslimi taşımacılık

• Parselli taşımacılık

• İşyeri taşımacılığı

• Şehirlerarası taşımacılık

• Şehir içi taşımacılık

En Sık tercih edilen taşıma yöntemleri olarak bulunmaktadır. Sizler taşıma işleminiz sırasında istediğiniz yöntemi tercih ederek bu hizmeti alabilirsiniz.

Anahtar Teslim Taşımacılık

Birçok insan eşyalarının paketlenmesini kendisi gerçekleştirmeden bütün işlemin firma tarafından yapılmasını tercih edebilmektedir. Bu yöntemin tercih olma sebebi bazen zaman yetersizliği, bazen ise taşınma işlemlerinin endişesinden uzak bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmek niyeti olabilmektedir. Zeytinburnu evden eve nakliyat anahtar teslim taşımacılık konusunda hizmet veren özenli bir ekibe sahiptir. Ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına taşınan yerde yerleştirilmesine kadar bütün ayrıntıları dikkatli ve sizin istediğinize göre yapabilmektedir.

Parselli Taşımacılık

Zeytinburnu evden eve nakliyat olarak fiyat konusunda da müşterilerimize uygun miktarlarda sunmaktayız. Şehirlerarası taşımacılıkta yakıt tüketimi de eve taşımacılık fiyatları oldukça fazla etki etmektedir. Sizleri bu yükten kurtarmak için parselli taşınma sistemini sizlere sunmaktayız. Parselli taşımacılıkta aynı araç içerisinde birden fazla evin eşyasını taşıyarak yakıt masrafının bölünmesini sağlıyoruz ve böylelikle sizler de uygun fiyata evinizin taşınmasını sağlamış olmaktasınız. Burada tercih tamamen müşterilere kalmıştır. Eşyanın tek bir araçla taşınmasını istiyorsanız bu tarz bir hizmetimiz de mevcuttur.

Taşıma Fiyatları

Taşıma işlemi gerçekleştirecek olanların merak ettikleri konuların başında ise fiyatlar gelmektedir. Firmamız fiyatlar konusunda oldukça uygun olarak hizmet vermektedir. Ekibimizde bulunan montaj demontajdan anlayan ekip arkadaşlarımız, tesisat tan anlayan ekip arkadaşlarımız ve farklı alanlarda ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerde en özenli şekilde yardım etmeyi planlamaktayız. Vermiş olduğunuz bütün kaliteli hizmetleri ise uygun fiyatlı vermek birinci önceliğimizdir. Fiyatlara etki eden faktörler arasında taşınacak olan mesafenin uzunluğu istenen özel talepler bulunabilmektedir. Bunların dışında ise vermiş olduğumuz fiyatlar standart olarak müşterilerimize uygulanmaktadır. Sizlerde taşıma işlemlerinizde Zeytinburnu evden eve nakliyat tercih ederek endişesiz rahat ve mutlu bir şekilde taşıma işlemini ve uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Zeytinburnu Hizmet Bölgelerimiz

 

 

  1. Beştelsiz Mahallesi
  2. Çırpıcı Mahallesi
  3. Gökalp Mahallesi
  4. Kazlıçeşme Mahallesi
  5. Maltepe Mahallesi
  6. Merkezefendi Mahallesi
  7. Nuripaşa Mahallesi
  8. Seyitnizam Mahallesi
  9. Sümer Mahallesi